Centrum Kultury Dziecka

Cena

80 zł/miesiąc

Szczegółowe informacje

  • Data: pierwsze zajęcia: 22 września
  • Godzina: 17:15-18:45
  • Czas trwania: 2 godziny
  • Dzień tygodnia: poniedziałek
  • Poziom: od 7 lat do 13 lat

Opis

Zajęcia teatralne dla dzieci w wieku szkolnym odbywać się będą pod czujnym okiem wieloletniej instruktorki teatru dziecięcego.Mocno kreatywne warsztaty dedykowane osobom, które nie boją się nowych wyzwań i są otwarte do pracy z ciałem, tańcem czy muzyką. W minionym sezonie kulturalnym, po paru miesiącach pracy grupie udało się wystawić sztukę autorstwa Eli "Piraci", której premiera miała miejsce w CKD w czerwcu 2022 roku. W bieżącym sezonie kulturalnym dzieci również będą przygotowywane do wystawiania sztuki teatralnej i występu przed dużą publicznością.


8 maja 2023 zajęcia się nie odbędą. Płatność przechodzi na kolejny miesiąc.

Na 12 czerwca br. (godz. 18:00) planowana jest premiera sztuki, którą przygotowuje grupa. Prosimy już dzisiaj rezerwować sobie godziny popołudniowe.

Mając na uwadze remont placówki zajęcia 5 czerwca odbędą się w Starym Młynie (Długa 41a).

Dodatkowa próba odbędzie się 6 czerwca w godzinach zajęć, również w przestrzeni Starego Młyna. 

UWAGA! Sezon 2022/2023 ze względu na wewnętrzne prace remontowe kończymy w maju, co oznacza, że w czerwcu zajęcia nie będą się już odbywały.

Do tego czasu będą trwały prace remontowe związane z wymianą dachu oraz malowaniem elewacji naszego domu tkacza. Od 8 maja wejście i wyjście do budynku tylko i wyłącznie przez bramę ogrodu. Za utrudnienia przepraszamy.

Grupa teatralna w czerwcu, przed premierą będzie miała próby w Starym Młynie. Szczegóły wkrótce.