Centrum Kultury Dziecka

Cena

bezpłatne

Szczegółowe informacje

  • Data: wybrany dzień w terminie 14.02-18.02
  • Godzina: 10:00-14:00
  • Dzień tygodnia: wybrany dzień 14.02-18.02

Opis

Podczas pierwszego tygodnia ferii zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na Magicznie fajne ferie zimowe w CKD. Tegoroczną naszą inspiracją jest świat Harrego Pottera.
Świat czarodziejów i magii bywa bardzo tajemniczy, lecz my zdradzimy Wam odrobinę planowanych  zajęć. Podczas tego tygodnia nie zabraknie aktywności związanych z rzemiosłem artystycznym(praca w drewnie oraz glinie). Spróbujecie swoich sił w profesjonalnie przygotowanych warsztatach plastycznych(m. in. malarstwo sztalugowe) oraz muzycznych (gra przy pomocy bum-bum rurek). Czas spędzony u nas zostanie dodatkowo okraszony zajęciami animacyjnymi.

Koszta organizacji pierwszego tygodnia ferii zimowych finansowany ze środków oraz współpracy z Wydziałem Zdrowia, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej

UWAGA!

  • narzucone nam limity i obostrzenia powodują, że dostępna liczba miejsc będzie mocno ograniczona. Chcemy, aby jak najwięcej dzieci miało szanse na kulturalną aktywność w okresie ferii. Dlatego też zapis dziecka będzie możliwy tylko na jeden wybrany dzień w tygodniu.
  • obowiązują jedynie zapisy elektroniczne, które wystartują 31 stycznia
  • ze względu na sytuację epidemiologiczną nie oferujemy posiłków. Jednak w programie przewidywane są przerwy na posiłki, dlatego prosimy, aby dzieci miały prowiant ze sobą.
    uczestnicy oraz uczestniczki zajęć powinni mieć ze sobą ubranie, które pozwala na swobodny udział w zajęciach
  • w związku z sytuacją epidemiologiczną należy stosować się do obowiązujących zasad sanitarnych i narzuconych limitów. Limity nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych, które okażą się certyfikatem. Prosimy, by mieć go przy sobie. Jeśli zechcecie Państwo informacje o certyfikacie przesłać nam wcześniej drogą mailową to będziemy mogli zaprosić osoby z listy rezerwowej.