Centrum Kultury Dziecka

Cena

15zł/osoba

Szczegółowe informacje

  • Godzina: 16:00
  • Czas trwania: 35 minut
  • Dzień tygodnia: 30 października

Opis

W minionym sezonie kulturalnym odbyło się pierwsze w historii CKD Bajkobranie dla NAJ NAJÓW czyli dzieci najmłodszych. Zachęceni Państwa odbiorem chcemy także i w obecnym sezonie kontynuować tę formę sztuki. Spektakle najnajowe to przedstawienia dla maluszków już od 1 roku życia do mniej więcej wieku przedszkolnego, dlatego też zapis na ten typ Bajkobrań będzie indywidualny (1 + 1, jedno dziecko + opiekun)

Pierwszy raz będziemy gościć u siebie Teatr Blum, który zaprezentuje spektakl, którego głównym motywem jest tytułowy sznurek. Sznurek, który łączy lub oddziela. Przecina, plącze lub czasami zawraca. Pojawia się, znika, ale zostawia ślad.

Od bieżącego sezonu udział w Bajkobraniach jest odpłatny! Wynosi on 15 zł od osoby. Polecamy korzystać z systemu opłat online.

UWAGA! W 2022 roku odbędzie się remont placówki.
Niestety, nie znamy jeszcze dokładnej daty.Planowana jest naprawa dachu oraz odświeżenie elewacji budynku przez co dostęp do CKD może być nieco utrudniony.
Wewnątrz odnawiane będą podłogi. Dokładniej, w pracowni plastycznej oraz w sekretariacie. Przez co zajęcia mogą być zawieszone na okres około 2 tygodni.
Będziemy Państwa informować na bieżąco.