Centrum Kultury Dziecka

Cena

bezpłatnie

Szczegółowe informacje

  • Godzina: 16:00
  • Czas trwania: 35 minut
  • Dzień tygodnia: 30 października

Opis

W minionym sezonie kulturalnym odbyło się pierwsze w historii CKD Bajkobranie dla NAJ NAJÓW czyli dzieci najmłodszych. Zachęceni Państwa odbiorem chcemy także i w obecnym sezonie kontynuować tę formę sztuki. Spektakle najnajowe to przedstawienia dla maluszków już od 1 roku życia do mniej więcej wieku przedszkolnego, dlatego też zapis na ten typ Bajkobrań będzie indywidualny (1 + 1, jedno dziecko + opiekun)

Pierwszy raz będziemy gościć u siebie Teatr Blum, który zaprezentuje spektakl, którego głównym motywem jest tytułowy sznurek. Sznurek, który łączy lub oddziela. Przecina, plącze lub czasami zawraca. Pojawia się, znika, ale zostawia ślad.

Spektakl dedykowany dzieciom od 1 do 5 roku życia, aby zarezerwować miejsce należy zapisać dziecko indywidualnie (a wcześniej dodać do swojego konta). Prosimy pamiętać, że do każdej rezerwacji miejsca dla dziecka doliczane jest miejsce dla jednej osoby dorosłej.

Jest to ostatnie bezpłatne Bajkobranie w tym sezonie! Od następnego opłata będzie wynosić 15 zł od osoby!
Aktualnie pracujemy nad nową domeną systemu zapisów na Bajkobrania. Prosimy o cierpliwość i śledzić na bieżąco informacje.

Zapisy elektroniczne dostępne od 27.10 od godz. 13:00