Centrum Kultury Dziecka

Cena

10zł/osoba

Szczegółowe informacje

  • Data: pierwsze zajęcia: 16.10
  • Godzina: w godzinach 16:00-19:30
  • Dzień tygodnia: poniedziałki

Opis

Przestrzeń dla amatorów, profesjonalistów, dzieci (wraz z opiekunem), młodzieży czy dorosłych - dla każdego i każdej, kto czuje, że praca z gliną to przestrzeń dla nich. Zajęcia mają charakter wielopokoleniowy bez odgórnie narzuconego tematu. W ramach zajęć będzie można skorzystać z wszystkich materiałów oraz narzędzi znajdujących się w pracowni oraz skorzystać z pomocy instruktora. Należy jednak pamiętać, że białe koszule czy pierścionki lepiej zostawić w domu.


Chcąc polepszyć jakość oraz komfort zajęć zdecydowaliśmy, że w sezonie 2023/2024 Otwarta Pracownia Ceramiczna będzie odpłatna. Wstęp 10 zł od osoby. Opłatę prosimy uiszczać przed wejściem do pracowni. Bezpośrednio w sekretariacie CKD. Od lutego 2024 przy ukazaniu ważnej Zgierskiej Karty Mieszkańca zniżka - 50%.

Otwarta Pracownia Ceramiczna jest przestrzenią z której korzystacie Państwo bez wcześniejszych zapisów, dlatego prosimy sprawdzać czy w danym tygodniu pracownia będzie czynna. Pamiętajcie, że pracownia jest otwarta w godzinach 16:00-19:30 i możecie z niej korzystać w dogodnym dla Was czasie (np. możecie przyjść o godz. 17:45 oraz wyjść np. o godz. 18:32).