Centrum Kultury Dziecka

Cena

bezpłatne

Szczegółowe informacje

  • Data: pierwsze zajęcia: 21 września
  • Godzina: w godz. 16:00-19:30
  • Czas trwania: 3,5 godziny
  • Dzień tygodnia: środa
  • Poziom: 8 +

Opis

Przestrzeń dla amatorów, profesjonalistów, dzieci (wraz z opiekunem), młodzieży czy dorosłych - dla każdego i każdej, kto czuje, że praca z gliną to przestrzeń dla nich. Zajęcia mają charakter wielopokoleniowy bez odgórnie narzuconego tematu.

W ramach zajęć będzie można skorzystać z wszystkich materiałów oraz narzędzi znajdujących się w pracowni oraz skorzystać z pomocy instruktora. Należy jednak pamiętać, że białe koszule czy pierścionki lepiej zostawić w domu.

Otwarta Pracownia Ceramiczna jest przestrzenią z której korzystacie Państwo nie odpłatnie i bez wcześniejszych zapisów. Dlatego też bywa tłoczno. Pamiętajcie, że pracownia jest otwarta od 16:00 do 19:30 i możecie z niej korzystać w dogodnym dla Was czasie(np. możecie przyjść o godz. 17:45 oraz wyjść np. o godz. 18:32).

25 kwietnia, 17 maja oraz 31 maja 2023 r.  pracownia zamknięta.

UWAGA! W sezonie 2022/2023 odbędzie się remont placówki.
Niestety, nie znamy jeszcze dokładnej daty.Planowana jest naprawa dachu oraz odświeżenie elewacji budynku przez co dostęp do CKD może być nieco utrudniony.
Wewnątrz odnawiane będą podłogi. Dokładniej, w pracowni plastycznej oraz w sekretariacie. Przez co zajęcia mogą być zawieszone na okres około 4 tygodni.
Będziemy Państwa informować na bieżąco.