Centrum Kultury Dziecka

Przerwa majowa
27
kwi

Przerwa majowa

Majówkę najlepiej jest rozpocząć razem z nami! 30 kwietnia premierowo w naszym domu tkacza w ramach Bajkobrań zaprezentowany zostanie spektakl "Boso".  Swoją sceniczną interpretację książki Katarzyny Samosiej o tym samym tytule zaprezentuje Teatr Małe Mi jak zwykle o godzinie 16:00. Mamy nadal WOLNE miejsca!

Przerwę majową proponujemy wykorzystać na realizowanie video rolki, która jest tegorocznym zadaniem konkursu Małego_ej Prezydenta_ki Miasta Zgierza.  Mamy nadzieję, ze uda Wam się ten niezwykle popularny trend wykorzystać w tym niezwykłym konkursie.

W 2023 roku kalendarz tak się ułożył, że długi weekend zamienił się w długi tydzień. Z tej okazji korzysta też ekipa CKD, która odbiera zaległe urlopu oraz nadgodziny. Dlatego też w pierwszym tygodniu maja budynek będzie zamknięty. Wszystkie zajęcia w tym czasie są odwołane!

Tym mocniej szczególnie polecamy skorzystać z rodzinnej oferty miejskiej. Na przykład Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parku Miejskim uruchamia park linowy, a na Malince przystań wodną oraz pole golfowe
Jeśli pogoda nie dopisze to niezmiennie polecamy repertuar zgierskiego kina w Starym Młynie, gdzie w najnowszym repertuarze na pewno nie zabraknie seansów dla dzieci!

Wyszczególnione atrakcje na majówce w Zgierzu dostępne na stronie miasta TUTAJ