Centrum Kultury Dziecka

Przesłuchania w konkursie kolęd i pastorałek
28
lis

Przesłuchania w konkursie kolęd i pastorałek

Jest już gotowa kolejność przesłuchań w 7. Wokalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek "Na świąteczną nutę" .


Przesłuchania odbędą się w dniach 9 i 10.XII, w Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu, ul. Rembowskiego 17. Godziny przesłuchań przypisane do konkretnych zgłoszeń są orientacyjne i mogą ulec zmianie, jednakże braliśmy pod uwagę zasugerowany przez Państwa czas występów. Prosimy o przybycie 15 minut przed planowanym występem.


Decyzją jury i w uzgodnieniu z organizatorem, uczestnicy będą proszeni o wykonanie tylko jednego ze zgłoszonych do konkursu utworów. Decyzję, który to będzie, pozostawiamy uczestnikowi i jego opiekunowi merytorycznemu. Jury zastrzega sobie jednak możliwość poproszenia o wykonanie drugiej kolędy lub pastorałki.


Jednocześnie przypominamy o dostarczeniu:

1. Dwóch podkładów do dnia 2 grudnia (poniedziałek) drogą mailową lub osobiście.

2. Oryginału zgód na udział w konkursie. Jej brak będzie skutkował niedopuszczeniem do przesłuchań.


Wyniki konkursu wraz z informacją o solistach, zespołach, duetach zaproszonych do udziału w koncercie galowym w dniu 13.XII, zostaną umieszczone na stronie internetowej organizatora: www.ckd.miasto.zgierz.pl nie później niż o godz. 10:00 w dniu 11.XII. Z laureatami skontaktujemy się telefonicznie (za pośrednictwem numeru podanego w zgłoszeniu) w dniu 11.XII.


W sytuacji jakichkolwiek niejasności proszę o kontakt pod nr. tel.: 509 719 665, w godz. 8:00-20:00 (od poniedziałku do piątku).

Udostępnij: