Centrum Kultury Dziecka

"Dla mnie bomba!" Teatr Łątek Supraśl

bookmark

Kategoria

Bajkobrania

Cena

bezpłatnie

Szczegółowe informacje

  • Data: 13 lutego
  • Godzina: 16:00
  • Dzień tygodnia: 13.02 niedziela

Opis

Tym razem nasza największa sala zamieniła się w laboratorium, gdzie pewien naukowiec opowie swoją historię.

"Otóż … pewnego razu w jego pracowni pojawili się dziwni goście. Bardzo interesowali się doświadczeniami, które robił i zadawali mu wiele pytań. Jak się później okazało wiedzę, którą w ten sposób zdobyli, wykorzystali do zrobienia najstraszniejszej na świecie bomby. Naukowiec, gdy się o tym dowiedział postanowił podkraść się do magazynów i przerobić bomby…"

 Jest to spektakl o tym, że bardzo dużo zależy od takich małych niewidocznych drobinek i o tym, że to czego nie widać często jest ważniejsze od widzialnego.


Wydarzenie odbędzie się w budynku CKD przy ograniczonej liczbie miejsc.
Wejściówki będą do pobrania na naszej stronie. Zapisy wystartują 10.02 o godzinie 13:00
Bajkobranie odbędzie się w reżimie sanitarnym! Ze względu na dynamiczną sytuację oraz zmieniające się obostrzenia prosimy śledzić informacje pojawiające się na stronie.


W związku z sytuacją epidemiologiczną należy stosować się do obowiązujących zasad sanitarnych i narzuconych limitów. Limity nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych, które okażą się certyfikatem. Prosimy, by mieć go przy sobie. Jeśli zechcecie Państwo informacje o certyfikacie przesłać nam wcześniej drogą mailową to będziemy mogli zaprosić osoby z listy rezerwowej.