Centrum Kultury Dziecka

"Mikołajki-zapominajki" Teatr w Ruchu

bookmark

Kategoria

Bajkobrania

Cena

bezpłatne

Szczegółowe informacje

  • Data: 19 grudnia
  • Godzina: 16:00
  • Czas trwania: 60 minut
  • Dzień tygodnia: 19.12 niedziela

Opis

Zapraszamy na kolejne o tematyce świątecznej, ale zarazem ostatnie w tym roku kalendarzowym Bajkobranie!

"Na chwilę przed rozpoczęciem corocznej wyprawy z prezentami, na Biegunie pojawia się wieść, że Święty Mikołaj zaginął- święta odwołane !!!    
Oczywiście to nie może się wydarzyć, dlatego do akcji wkracza dwójka biegunowych przyjaciół- Śnieżynka Katarzynka i Reniferek Raperek. Wspólnie z Dziećmi rozpoczynają oni MISJĘ OCALENIA Świąt Bożego Narodzenia,    próbując rozwikłać zagadkę zaginięcia i... przywrócić pamięć Świętemu Mikołajowi...."

Bajkobranie odbędzie się w nowej siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury czyli Starym Młynie (ulica Długa 41a). Wydarzenie odbędzie się w budynku przy ograniczonej liczbie miejsc.
Wejściówki będą do pobrania na naszej stronie. Zapisy wystartują 16.12 o godzinie 13:00
Bajkobranie odbędzie się w reżimie sanitarnym! Ze względu na dynamiczną sytuację oraz zmieniające się obostrzenia prosimy śledzić informacje pojawiające się na stronie.

W związku z sytuacją epidemiologiczną należy stosować się do obowiązujących zasad sanitarnych i narzuconych limitów. Limity nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych, które okażą się certyfikatem. Prosimy, by mieć go przy sobie.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Teatru.