Centrum Kultury Dziecka

Cena

60zł/miesiąc

Szczegółowe informacje

  • Data: pierwsze zajęcia: 20 września
  • Godzina: wybrana grupa w godz. 15:00-19:00
  • Czas trwania: 55 minut
  • Dzień tygodnia: wtorek
  • Poziom: od 8 lat

Opis

Zajęcia nauki gry na gitarze przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 8 r.ż. Odbywają się w maksymalnie pięcioosobowych grupach - jednak zazwyczaj w trzy-pięcio. Podczas lekcji młodzi gitarzyści i gitarzystki poznają podstawy gry na instrumencie lub doskonalą technikę oraz uczą się korzystać z tabulatury. Poziom proponowanych utworów jest dostosowany do umiejętności oraz wieku uczestników.

Podczas zajęć dużą uwagę przywiązujemy do nauki świadomego słuchania muzyki. Ważną umiejętnością, którą pielęgnujemy u najmłodszych adeptów gitarowego wymiatania jest gra w zespole oraz słuchanie siebie nawzajem. Uczniowie powinni docelowo mieć własny instrument. Jeżeli nie macie jeszcze własnej gitary to nie martwcie się, nasz instruktor pomoże wybrać Wam odpowiedni instrument i zadba o jego podstawowy serwis. 

Pierwsze zajęcia po feriach zimowych odbędą się 31 stycznia.

GRUPA 1 (początkująca) wtorek 15:00-15:55 dla dzieci od 8 do 14 lat
GRUPA 2 (początkująca) wtorek 16:00-16:55 dla dzieci od 8 do 14 lat
GRUPA 3
 (zaawansowana) 18:00-18:55 dla dzieci i/lub młodzieży od 10 do 18 lat ---> nabór uzupełniający

UWAGA! W sezonie 2022/2023 odbędzie się remont placówki.
Niestety, nie znamy jeszcze dokładnej daty.Planowana jest naprawa dachu oraz odświeżenie elewacji budynku przez co dostęp do CKD może być nieco utrudniony.
Wewnątrz odnawiane będą podłogi. Dokładniej, w pracowni plastycznej oraz w sekretariacie. Przez co zajęcia mogą być zawieszone na okres około 4 tygodni.
Będziemy Państwa informować na bieżąco.