Centrum Kultury Dziecka

NAJ NAJE: Teatr Blum "Świąteczne pudełko"

bookmark

Kategoria

Bajkobrania

Cena

15zł/osoba

Szczegółowe informacje

  • Data: 11.12
  • Godzina: 16:00
  • Czas trwania: max. 45 minut
  • Dzień tygodnia: 11 grudnia

Opis

W minionym sezonie kulturalnym odbyło się pierwsze w historii CKD Bajkobranie dla NAJ NAJÓW czyli dzieci najmłodszych. Zachęceni Państwa odbiorem chcemy także i w obecnym sezonie kontynuować tę formę sztuki. Spektakle najnajowe to przedstawienia dla maluszków od około 1 roku życia do mniej więcej wieku przedszkolnego. Jednak przed każdym spektaklem prosimy sprawdzić widełki wiekowe.

Kolejny raz w tym sezonie gościmy u siebie Tetar Blum, tym razem w świątecznym wydaniu dla dzieci NAJ młodszych, bowiem dzieci już od 1,5 roku w górę (do 6 roku życia).

Tym razem trójka Mikołajów zabierze widzów oraz widzki w poszukiwania idealnego prezentu do krainy wyobraźni. Przestrzeń ta będzie efektem zabawy kolorami oraz dźwiękami. Koniec spektaklu zakończony wspólną zabawą z użyciem farb do malowania twarzy.

Uwaga! Od listopada 2022 udział w Bajkobraniach jest płatny. Bez względu czy to osoba dorosła czy dziecko.
Nadal czekamy na dopasowany system biletów. Póki co zapisy oraz obowiązkowa przedpłata online odbywać się będą poprzez naszą stronę internetową. Pojedyńczy zapis to bilet tzw. 1 + 1 czyli 1 dziecko wraz z dorosłym opiekunem.

Zapisy na ten świąteczny spektakl zostaną uruchomione 5.12 (poniedziałek) od godziny 09:00