Centrum Kultury Dziecka

Cena

15 zł/osoba

Szczegółowe informacje

  • Data: 28 stycznia
  • Godzina: 16:00
  • Czas trwania: 35 minut
  • Dzień tygodnia: 28.01
  • Poziom: od 3 do 13 roku życia

Opis

Pierwsze Bajkobranie w 2024 roku dla dzieci 3+ odbędzie w tematyce kolędowania, które w Polsce trwa do lutego.

Kameralny spektakl inspirowany tradycją podlasia, polskimi świątecznymi zwyczajami i ludowymi kolędami.  Niewielka walizka po starym akordeonie staje się sceną, w której znajdzie się świat nie tylko Heroda, bohatera bożonarodzeniowego przedstawienia popularnego niegdyś na polskich wsiach, ale także coraz bardziej odległą tradycję dawnego kolędowania. To swoista korespondencja, między starodawnym obrzędem, szopką i lalkarstwem oraz muzyką tradycyjną składa się w teatralno-muzyczną całość.

Przedstawienie kierowane dla dzieci starszych.Zapisy elektroniczne dostępne od 22.01
(od godz. 9:00)

Zapisy oraz obowiązkowa przedpłata online będą odbywać się poprzez naszą stronę internetową. Miejsca gwarantowane to jedynie miejsca opłacone!
Pojedynczy zapis elektroniczny to bilet tzw. 1 + 1, czyli 1 dziecko wraz z jednym dorosłym opiekunem. Istnieje możliwość zakupu lub dokupienia tradycyjnego biletu (papierowego) w sekretariacie placówki w godzinach pracy. Ich pula jest mocno ograniczona. Większość biletów jest dostępnych online .

Prosimy, abście udział w naszych Bajkobraniach planowali w taki sposób, by do jednego dziecka przypisany był JEDEN rodzic/opiekun. Zależy nam, aby to przede wszystkim DZIECI w wieku przedszkolnym/szkolnym skorzystały z tego typu organizowanych przez nas atrakcji.