Już 22 czerwca w godzinach popołudniowych zapraszamy do ogrodu CKD na zakończenie sezonu kulturalnego!
W czwarty poniedziałek czerwca w naszej zielonej przestrzeni będziecie mogli ujrzeć:
- zespoły muzyczno-rytmiczne działające pod okiem Kariny Kozłowskiej. Zarówno grupy młodsze jak i starsze.
- grupy baletowe ćwiczące razem z Angeliką Łysiuk
- latino tańczące z Ewą Marciniak
- gitarzyści oraz gitarzystki grające pod czujnym uchem Filipa Różalskiego
- starszą grupę teatralną prowadzona przez Zuzannę Gieras
Od 23 czerwca nie prowadzimy już zajęć, a CKD pracuje w godzinach 08:00-16:00. Od lipca zachęcamy do korzystania z naszej oferty wakacyjnej.