Gabrysia rozpoczyna swoją drogę zawodową, ale od dziecka jest związana z kulturą w naszym mieście. Jest między innymi uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Zgierzu w klasie fletu.
Ma doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi , oraz z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi.
Jej pasją jest muzyka a w szczególności muzykoterapia, taniec, teatr, podróże do Włoch i włoskie jedzenie ;).
Gra również w amatorskiej orkiestrze Filharmonii Łódzkiej "CZYŻby Orkiestrze" czym spełniła swoje marzenie o graniu na wielkiej scenie!
W CKD od końcówki maja 2026 roku.