Centrum Kultury Dziecka

Leczymy dzieci z nudy :)

CKD zajmuje się edukacją kulturalną dzieci od wieku przedszkolnego poprzesz bogatą ofertę zajęć i ciekawe inicjatywy lokalne. W ofercie placówki można znaleźć m.in.: zajęcia muzyczne, taneczne i plastyczne dla dzieci, warsztaty rękodzieła, Bajkobrania, czyli cyklicznie odbywające się spektakle teatralne dla najmłodszych oraz bogatą propozycję dla placówek oświatowych. Ważną częścią oferty są także różnego typu inicjatywy familijne oraz profesjonalna pracownia ceramiki.

Historia Wyposażenie
about

Zajęcia

Dla najmłodszych, dzieci, rodzin i grup. Zajęcia w CKD to gwarancja uśmiechu i pozytywnej energii!

Więcej informacji

Urodziny

Z nami zorganizujesz niezapomniane przyjęcia urodzinowe dla swoich dzieci. Organizujemy imprezy dla grup od 10 do 35 osób.

Więcej informacji

Dlaczego my?

W CKD zajmujemy się edukacją kulturalną dzieci od wieku przedszkolnego poprzez bogatą ofertę zajęć i ciekawe inicjatywy lokalne.

Doświadczenie

12 lat pasji do animacji, pracy z dziećmi i miasta.

Oferta

Bogaty wachlarz zajęć, warsztatów, działań inspirowanych oczekiwaniami naszych odbiorców i nowoczesnymi rozwiązaniami w animacji kultury.

Ludzie

Zespół pasjonatów o różnych zainteresowanych, których łączy potrzeba działania i tworzenia.

Uśmiech

Obiecujemy, że zawsze go wywołamy na twarzach Waszych dzieci.

quota

Opinie o nas ;)

Super miejsce! Ciągle tętni życiem, bardzo uprzejmi i uczynni ludzie dzielą się swoją fachową wiedzą i pokazują jak żyć miło, przyjemnie i cieszyć się z małych rzeczy.

Piotr

Kultowe już w zasadzie miejsce na zgierskiej mapie kulturalnej. CKD oferuje super zajęcia i ich spory wybór. Miejsce jest przyjazne wszystkim, a szczególnie dzieciom.

Kamil

Super miejsce. Ja uczęszczam na gimnastykę wraz z nauką tańca, na kartę seniora. Jest super fajna, nauczycielka Natalia, która ma dużą cierpliwość i ciepła dla Nas Seniorów.

Krystyna

Nasz zespół

Jesteśmy grupą zaangażowanych i pełnych pasji instruktorów i animatorów kultury. Trzon ekipy stanowi pięcioro etatowych instruktorów (Wojtek, Kinga, Aleksandra i Julia) z kierowniczką CKD – Karoliną. To my organizujemy pracę, planujemy program, animujemy w społeczności lokalnej. Wsparciem dla nas są współpracownicy, prowadzący zajęcia i warsztaty oraz wolontariusze.