Centrum Kultury Dziecka

Kontakt

O mnie

Zuza zawodowo swoją przygodę z CKD rozpoczęła w sezonie 2022/23, ale od lat związana jest z naszą placówką. Kreatywna, otwarta i ciągle poszukująca wyzwań i możliwości rozwoju, zarówno osobistego jaki i osób z którymi tworzy. Lubi mówić, a swoją pasję przekształciła w pracę postanawiając zostać logopedką i tłumaczką PJM. Sama o sobie mówi, że ma jasne włosy, oczy oraz osobowość, co będzie mogła udowodnić w tym roku na zajęciach teatralnych.

Z teatrem związana jest od lat, od przedszkola zamiast zajęć plastycznych wybierała udział w przedstawieniach. Jednak nierozerwalnie miłością do teatru zapałała w gimnazjum, podczas zajęć młodzieżowej grupy aktorskiej NIEZŁA SCENA teatru muzycznego w Łodzi. Od tamtej pory systematycznie bierze udział w wydarzeniach kulturowych wokół teatru:warsztatach, spotkaniach, spektaklach - jako widz i jako twórczyni.
Współpracowała z teatrami Szwalnia, Chorea, Hybrydy, a obecnie szykuje się do nowej premiery razem z grupą teatralną dorosłych z MOKu. Oczywiście, coroku można ją spotkać też na festiwalach teatralnych Retroperspektywy lub, co najważniejsze, Słodkobłękity. Fascynatka emisji głosu, grania na ukulele i rytmu - co skrupulatnie wykorzystuje w pracy z młodzieżą.


Udostępnij: