Centrum Kultury Dziecka

Cena

140 zł/cykl

Szczegółowe informacje

  • Godzina: 16:30 - 19:30
  • Czas trwania: 3 godziny
  • Dzień tygodnia: środa
  • Poziom: od 14 lat

Opis

Warsztaty ceramiczne dla początkujących lub bardziej zaawansowanych osób, które odbywają się w formie cykli tematycznych. Na zajęcia obowiązują przedpłaty, które będą dostępne od momentu zebrania się grupy. Zachęcamy do korzystania z wpłat elektronicznych! Zajęcia dla młodzieży (od 14 r. ż) i dorosłych.

UWAGA!
Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni wstrzymać rozpoczęcie wszystkich zajęć z Wojtkiem Walczakiem w nowym sezonie. W tym także uruchomienie poniedziałkowych zapisów.


Będziemy Państwa informować o nowych terminach cykli oraz  wcześniejszych zapisach na nie.I CYKL: Ceramika dla początkujących i nie tylko (6 spotkań)
Tematem zajęć będzie wykonanie kompletu pojemników ceramicznych (minimum 2) z przykrywkami. Projektując kształt i dekorację pojemników zainspirujemy się zgierską architekturą drewnianą, a w szczególności zgierskimi domami tkaczy.
Terminy zajęć: nowe daty podamy najszybciej jak to będzie możliwe
Zapisy elektroniczne dostępne nowy termin zapisów podamy najszybciej jak to będzie możliweII CYKL: Czajniczek (
5 spotkań)
Bezpośrednią inspiracją naszych zajęć będą tradycyjne chińskie czajniczki ceramiczne. Czajniczki wykonamy z czerwonej średnio temperaturowej gliny. Nie będziemy używać szkliw. Skupimy się na kształcie oraz ergonomii czajniczków.
Terminy zajęć: listopad/grudzień -> więcej informacji wkrótce
Zapisy elektroniczne od październik/listopad -> więcej informacji wkrótce