Centrum Kultury Dziecka

Karina Lisiecka

młodsza instruktorka

Kontakt

O mnie

Chociaż w CKD pracuje od niedawna to wielce prawdopodobnie, że to właśnie jej głos usłyszycie dzwoniąc do nas. Pierwsza na linii frontu! Zawsze w sukience lub spódnicy oraz uśmiechem na ustach.
Fotografka, która przez lata zakochana była w czarno-białych zdjęciach. Szczególnie w nurcie urban exploration. Pod koniec 2020 roku rozpoczęła serię Zapach PRL-u, w której przybliża historię przedmiotów codziennego (i nie tylko!) użytku, a wszystko za pomocą stworzonej przez siebie scenografii. Co za tym idzie – kolekcjonerka rzeczy z PRL-u, które sumiennie wykorzystuje do tworzenia swojego studia w stylu lat 70-tych. Swoje prace fotograficzne pokazuje na wielu łódzkich wystawach zbiorowych. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie także w Zgierzu.

·         Uwielbia kolor fioletowy, stare kino i opuszczone budynki

·         Jako dziecko – uczestniczka we wszystkich możliwych kołach artystycznych – chórach, zajęciach plastycznych oraz grupach teatralnych. Rola życia: Lis z Małego Księcia.

·        Absolwentka filmoznawstwa ze specjalnością scenariopisarską oraz magister kulturoznawstwa na specjalizacji promocji sztuki na Uniwersytecie Łódzkim.

·         Ukończyła Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi. Grała na akordeonie i fortepianie.

W CKD pracuje od początku 2022 roku.

Udostępnij: