Centrum Kultury Dziecka

Cena

15 zł/osoba

Szczegółowe informacje

  • Data: 14 kwietnia
  • Godzina: 16:00
  • Czas trwania: 40 minut
  • Dzień tygodnia: 14.04
  • Poziom: od 1 do 5 roku życia

Opis

Spektakl skierowany dla dzieci od 1 do 5 roku życia.

Ten spektakl jest oparty na pantomimie oraz animacji przedmiotu przeznaczony jest dla najnajów.
Dzieci w kreatywny sposób poznają jak po raz kolejny wykorzystać rzeczy, które wydawać by się mogło, nie nadają się już do użytku dając im na scenie drugie życie. Uczymy najmłodszych ekologii, segregacji, samoświadomości oraz odpowiedzialności za przyszłość, w której będą żyły. Celem naszego spektaklu jest edukacja młodego pokolenia widzów w dziedzinie ekologii, dbania o czystość planety oraz kreatywnego.

Zapisy elektroniczne dostępne od 08.04 (od godz. 9:00)

Zapisy oraz obowiązkowa przedpłata online będą odbywać się poprzez naszą stronę internetową. Miejsca gwarantowane to jedynie miejsca opłacone!
Pojedynczy zapis elektroniczny to bilet tzw. 1 + 1, czyli 1 dziecko wraz z jednym dorosłym opiekunem. Istnieje możliwość zakupu lub dokupienia tradycyjnego biletu (papierowego) w sekretariacie placówki w godzinach pracy. Ich pula jest mocno ograniczona. Większość biletów jest dostępnych online.

Prosimy, abście udział w naszych Bajkobraniach planowali w taki sposób, by do jednego dziecka przypisany był JEDEN rodzic/opiekun. Zależy nam, aby to przede wszystkim DZIECI w wieku przedszkolnym/szkolnym skorzystały z tego typu organizowanych przez nas atrakcji.