Centrum Kultury Dziecka

NAJNAJE: Teatr Sensoryczny Minimi "W siódmym niebie"

bookmark

Kategoria

Bajkobrania

Cena

15zł/osoba

Szczegółowe informacje

  • Data: 19 listopada
  • Godzina: 16:00
  • Czas trwania: 50 minut
  • Dzień tygodnia: 19.11

Opis

Kolejny kameralnych spektakl dla najnajów oraz ich opiekunów z pogranicza teatru przedmiotu, warsztatów i edukacji sensorycznej w wykonaniu Teatru Sensorycznego Minimi, który będziemy po raz pierwszy gościć w naszym domu tkacza.

Czym są zmysły?
Jak je nazywać?
Jak rozpoznać?
Przytul się razem z nami do miękkiej chmury i poczuj i spójrz. Jest szara? Czy ona szumi? Co to oznacza? Gdy schowasz się pod puszystym kocykiem, za chwilę przekonasz się jak miły w dotyku jest śnieg. A gdy zajdzie słońce, wybierzemy się razem w podróż pośród gwiazd! Promienie słońca, tęcza, kolorowy deszcz, chmurkowe tunele - wspólnie z aktorkami odkryjemy, jak niezwykłe może być niebo!

Zapisy elektroniczne dostępne od 13.11 (od godz. 9:00)
Ze względu na specyfikę przedstawienia prosimy wszystkich (również dorosłych) o zdjęcie butów!

Uwaga! Wszystkie bilety (elektroniczne oraz papierowe) zostały wyprzedane.


Zapisy oraz obowiązkowa przedpłata online będą odbywać się poprzez naszą stronę internetową. Miejsca gwarantowane to jedynie miejsca opłacone!
Pojedynczy zapis elektroniczny to bilet tzw. 1 + 1, czyli 1 dziecko wraz z jednym dorosłym opiekunem. Istnieje możliwość zakupu lub dokupienia tradycyjnego biletu (papierowego) w sekretariacie placówki w godzinach pracy. Ich pula jest mocno ograniczona. Większość biletów jest dostępnych online.