Centrum Kultury Dziecka

NAJNAJE: Teatr Sensoryczny Minimi "W siódmym niebie"

bookmark

Kategoria

Bajkobrania

Cena

15zł/osoba

Szczegółowe informacje

  • Data: 19 listopada
  • Godzina: 16:00
  • Czas trwania: 50 minut
  • Dzień tygodnia: 19.11

Opis

Kolejny kameralnych spektakl dla najnajów oraz ich opiekunów z pogranicza teatru przedmiotu, warsztatów i edukacji sensorycznej w wykonaniu Teatru Sensorycznego Minimi, który będziemy po raz pierwszy gościć w naszym domu tkacza.

Czym są zmysły?
Jak je nazywać?
Jak rozpoznać?
Przytul się razem z nami do miękkiej chmury i poczuj i spójrz. Jest szara? Czy ona szumi? Co to oznacza? Gdy schowasz się pod puszystym kocykiem, za chwilę przekonasz się jak miły w dotyku jest śnieg. A gdy zajdzie słońce, wybierzemy się razem w podróż pośród gwiazd! Promienie słońca, tęcza, kolorowy deszcz, chmurkowe tunele - wspólnie z aktorkami odkryjemy, jak niezwykłe może być niebo!

Zapisy elektroniczne dostępne od 13.11 (od godz. 9:00)
Ze względu na specyfikę przedstawienia prosimy wszystkich (również dorosłych) o zdjęcie butów!

Zapisy oraz obowiązkowa przedpłata online będą odbywać się poprzez naszą stronę internetową. Miejsca gwarantowane to jedynie miejsca opłacone!
Pojedynczy zapis elektroniczny to bilet tzw. 1 + 1, czyli 1 dziecko wraz z jednym dorosłym opiekunem. Istnieje możliwość zakupu lub dokupienia tradycyjnego biletu (papierowego) w sekretariacie placówki w godzinach pracy. Ich pula jest mocno ograniczona. Większość biletów jest dostępnych online.