Centrum Kultury Dziecka

Cena

15zł/osoba

Szczegółowe informacje

  • Data: 16 grudnia
  • Godzina: 16:00
  • Czas trwania: 60 minut + animacje około godziny
  • Dzień tygodnia: 16.12 (sobota!)
  • Poziom: od 3 do 13 roku życia

Opis

Odbieramy bardzo dużą liczbę telefonów odnośnie tego wydarzenia, dlatego też prosimy, abyście swoje wyjście na spektakl do Stary Młyn Zgierz planowali w taki sposób, by JEDEN rodzic/opiekun_ka był przypisany maksymalnie do jednego dziecka. Liczba miejsc na sali widowiskowej Starego Młyna jest ograniczona, a nam zależy aby to przede wszystkim DZIECI w wieku przedszkolnym/szkolnym skorzystały z tego typu atrakcji.

Tym bardziej, że po spektaklu zaplanowane są animacje, które najbardziej ucieszą właśnie najmłodszych. Na całość rezerwujcie sobie co najmniej 2 godziny!

Po fantastycznej zeszłorocznej atmosferze ponownie postanowiliśmy do Zgierza zaprosić Teatr Bajaderka!

Tym razem przeniesiemy się na Biegun Północny, gdzie poznamy dwa zaprzyjaźnione ze sobą elfy. Prace w Fabryce Świętego Mikołaja idą pełną parą. Wszystkie prezenty muszą być spakowane na czas, więc Elfunia i Elfinio dwoją się i troją aby wszystko było dopięte na ostatni, elficki guzik! Lecz nie wszystkim udziela się ich świąteczny nastrój... W zimowej dolinie, w ciemnej jaskini mieszka złośliwy Gnomek, który nie cierpi świąt Bożego Narodzenia. Postanawia je zepsuć, kradnąc Świąteczny Worek na prezenty należący do Świętego Mikołaja!
Jesteście ciekawi co będzie dalej? Zapraszamy do Starego Młyna!

Termin zapisów to nasz prezent mikołajkowy dla Was! Sprzedaż biletów wystartuje 6 grudnia o godzinie 9:00
Spektakl o tematyce świątecznej odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu (ul. Długa 41a), dlatego też sprzedaż biletów będzie odbywała się poprzez platformy Starego Młyna.