Centrum Kultury Dziecka

Teatr Czwarte Miasto "Szkolne przygody Tosi i Plastusia"

bookmark

Kategoria

Bajkobrania

Cena

15zł/osoba

Szczegółowe informacje

  • Data: 29 października
  • Godzina: 16:00
  • Dzień tygodnia: 29.10
  • Poziom: od 3 do 13 roku życia

Opis

Pierwsze w nowym sezonie Bajkobranie dla starszych dzieci to połączenie powrotu do szkolnych ławek jak i klasyki, która wywoła miłe wspomnienia wśród dorosłych widzów. Tak więc niektórzy raz jeszcze, a inni po raz pierwszy będą mogli zobaczyć jak wyglądało szkolne życie, kiedy nasze babcie nosiły fartuszki, a do pisania używały stalówek.

W spektaklu pojawią się są oczywiście Tosia i Plastuś, ale także przybory z piórnika z którymi zdążył zaprzyjaźnić się główny bohater. Poznacie także strasznego Kałamarza, Pana od Rachunków czy niesfornego Witka. Adaptacja wzbogacona jest o autorskie piosenki.

Zapisy elektroniczne dostępne od 23.10 (od godz. 9:00)

Uwaga! Brak biletów online jak i tradycyjnych papierowych na to wydarzenie.


Zapisy oraz obowiązkowa przedpłata online będą odbywać się poprzez naszą stronę internetową. Miejsca gwarantowane to jedynie miejsca opłacone!
Pojedynczy zapis elektroniczny to bilet tzw. 1 + 1, czyli 1 dziecko wraz z jednym dorosłym opiekunem. Istnieje możliwość zakupu lub dokupienia tradycyjnego biletu (papierowego) w sekretariacie placówki w godzinach pracy. Ich pula jest mocno ograniczona. Większość biletów jest dostępnych online.