Centrum Kultury Dziecka

Cena

15 zł/osoba

Szczegółowe informacje

  • Data: 21 kwietnia
  • Godzina: 16:00
  • Czas trwania: 45 minut
  • Dzień tygodnia: 21.04

Opis

Pierwszy raz w przestrzeni naszego domu tkacza będziemy gościć Teatr GiliGili ze spektaklem dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Wykrzyknik i znak zapytania szukają ciepłego, spokojnego miejsca do życia. Po długiej podróży znajdują opuszczony Dom z duszą. Dosłownie. Ma w sobie także różne uczucia. Między innymi:  złość i radość, miłość i smutek. Czyli takie emocje, które często mogą być nagłe i nie do końca zrozumiałe.

Zapisy elektroniczne dostępne od 15.04 (od godz. 9:00)

Zapisy oraz obowiązkowa przedpłata online będą odbywać się poprzez naszą stronę internetową. Miejsca gwarantowane to jedynie miejsca opłacone!
Pojedynczy zapis elektroniczny to bilet tzw. 1 + 1, czyli 1 dziecko wraz z jednym dorosłym opiekunem. Istnieje możliwość zakupu lub dokupienia tradycyjnego biletu (papierowego) w sekretariacie placówki w godzinach pracy. Ich pula jest mocno ograniczona. Większość biletów jest dostępnych online .

Prosimy, abście udział w naszych Bajkobraniach planowali w taki sposób, by do jednego dziecka przypisany był JEDEN rodzic/opiekun. Zależy nam, aby to przede wszystkim DZIECI w wieku przedszkolnym/szkolnym skorzystały z tego typu organizowanych przez nas atrakcji.