Centrum Kultury Dziecka

Teatr PantoMimka "Podróżniczki w czasie"

bookmark

Kategoria

Bajkobrania

Cena

15 zł/osoba

Szczegółowe informacje

  • Data: 10 marca
  • Godzina: 16:00
  • Dzień tygodnia: 10.03
  • Poziom: od 3 do 13 roku życia

Opis

Spektakl skierowany dla dzieci od 3 do 13 roku życia.

Spektakl w stylistyce steampunk opowiada o odważnych kobietach - podróżniczkach, które stoją na straży linii czasu. Jednak, gdy czas zostaje zaburzony, przemierzają niezliczone epoki, by dzięki swej niezwykłej bystrości i naukowemu podejściu naprawić bieg wydarzeń. Bohaterki odwiedzają odległe krainy z przeszłości, w których poznają obyczaje i kultury ówczesnych ludzi.

Wydarzenie zamyka Zgierski Tydzień Kobiet 2024. Przy wcześniejszym zakupie biletów osobiście w placówce dla posiadaczek ZKM zniżka -20%

Zapisy elektroniczne dostępne od 04.03
(od godz. 9:00)

Zapisy oraz obowiązkowa przedpłata online będą odbywać się poprzez naszą stronę internetową. Miejsca gwarantowane to jedynie miejsca opłacone!
Pojedynczy zapis elektroniczny to bilet tzw. 1 + 1, czyli 1 dziecko wraz z jednym dorosłym opiekunem. Istnieje możliwość zakupu lub dokupienia tradycyjnego biletu (papierowego) w sekretariacie placówki w godzinach pracy. Ich pula jest mocno ograniczona. Większość biletów jest dostępnych online .

Prosimy, abście udział w naszych Bajkobraniach planowali w taki sposób, by do jednego dziecka przypisany był JEDEN rodzic/opiekun. Zależy nam, aby to przede wszystkim DZIECI w wieku przedszkolnym/szkolnym skorzystały z tego typu organizowanych przez nas atrakcji.