Centrum Kultury Dziecka

6 września(poniedziałek) startują zapisy na indywidualne zajęcia dla Twojego dziecka!
01
wrz

6 września(poniedziałek) startują zapisy na indywidualne zajęcia dla Twojego dziecka!

Wakacje 2021 oficjalnie są już przeszłością! Dziękujemy jeśli zdecydowaliście spędzić je z nami. W galerii możecie powspominać Państwo ten czas. W sierpniu tego roku udało nam się zrealizować warsztaty plastyczne oraz trzecią edycję Przygodowego Placu Zabaw.
Wrzesień witamy pracą nad ofertą na kolejny sezon kulturalny. Szukając zajęć dla swojego dziecka polecamy posługiwanie się zakładkami skategoryzowanymi ze względu na wiek. Na przykład: maluchy, przedszkolaki, szkolniaki.

Obiecujemy, że jeszcze przed weekendem dostępna będzie pełna oferta zajęć indywidualnych!

Jednocześnie przypominamy, że zapisy na tego typu warsztaty startują  6 września (poniedziałek) o godzinie 12:00!

Zapis możliwy będzie  jedynie  poprzez naszą stronę internetową czyli elektronicznie. Przypominamy, aby móc internetowo zapisać dziecko na zajęcia musicie być Państwo zarejestrowani na naszej stronie internetowej, a następnie do swojego konta dodać dziecko/dzieci, które chcecie zapisać na zajęcia w CKD. Dlatego też polecamy nie zwlekać do poniedziałku i rejestrować (lub przypominać sobie hasła do istniejącego konta) już dzisiaj. W razie jakichkolwiek problemów jak zwykle prosimy o kontakt telefoniczny.

Nie zapominamy o ofercie zajęć kulinarnych, rodzinnych czy Bajkobrań. Jednak musimy mieć nieco więcej czasu na ustalenie szczegółów.
Wydarzenia

Udostępnij: