Centrum Kultury Dziecka

Weź udział w teledysku do piosenki o CKD!!
09
paź

Weź udział w teledysku do piosenki o CKD!!

Z radością przekazujemy Wam komunikat od FIONKI, autorki jednego ze zwycięskich projektów w konkursie "Hasztag KulturaZgierz". 


Drodzy niezastąpieni współtwórcy piosenki o CeKaDe! Dotarliśmy do II etapu, tj. do zbierania materiałów na teledysk do piosenki. Liczę na Waszą pomoc, mam nadzieję, że będzie mi dane ujrzeć również Wasze buzie na ekranie!

1. Jeśli chcesz wziąć udział w teledysku napisz do mnie: fionka.dzieciom@gmail.com, a wyślę Ci plik mp3 z piosenką, tekst i formularz zgłoszeniowy.

2. Posłuchaj piosenki (słuchaj, słuchaj, słuchaj...) Jeśli poczujesz, że to już włącz piosenkę, włącz kamerkę (wystarczy ta w telefonie) i nagraj jak śpiewasz fragment lub całość (WAŻNE, by telefon ustawiony był w POZIOMIE)

3. Zaśpiewaj sam, z dziećmi, solo lub grupowo! Pełna dowolność! Można tańczyć, można się wygłupiać... Kreatywność mile widziana!

Na materiały czekam do 25. października, potem montaż i WIELKA PREMIERA!

Im więcej materiału tym lepszy efekt końcowy, dlatego liczę, że pomożecie rozpowszechnić ten post wśród osób, które CKD znają i kochają, a jeśli jeszcze nie znają to dzięki takim akcjom za chwilę pokochają