Centrum Kultury Dziecka

CKD gra z WOŚP
15
sty
Siema! Już 28 stycznia zagra najpiękniejsza orkiestra świata!

A my oczywiście dołączamy się do wspólnego grania do końca świata i o jeden dzień dłużej. Już wkrótce na allegro zgierskiego sztabu WOŚP znajdziecie aukcje na której do wylicytowania będą tak zwane Książki wszystkich zgierzan, których nie kupicie w żadnym sklepie!
W przedfinałową sobotę, czyli 27.01 nasz dom tkacza zamieni się w punkt oddawania krwi, a 28 stycznia zapraszamy na wydarzenie CKD gra z WOŚP.  W tym roku będziecie mogli za pomocą gotówki zlicytować między innymi rękodzieło, które między innymi powstało z rąk pracy naszej ekipy. Od Wojtka Walczaka kubki ceramiczne, od Agnieszki Czekaj makrama, a od Justyny Manikowskiej-Graczykowskiej świeczki sojowe.  ale czeka też wiele innych niespodzianek. Nasza Drużyna W - czyli wolontariat działający przy CKD planuje dla Was słodkie niespodzianki za wrzutę do puchy!

Odnośnie puszki. Taką tradycyjną, stacjonarnie znajdziecie już w CKD. Dlatego przyprowadzając swoje dzieci w styczniu na nasze zajęcia pamiętajcie, aby zabrać ze sobą gotówkę.


Wydarzenia

 • od 27
  sty
  do 30
  lis
  Początek: 11:00 - Koniec: 00:00
  CKD gra z WOŚP: oddaj krew
 • od 28
  sty
  do 30
  lis
  Początek: 17:00 - Koniec: 00:00
  CKD gra z WOŚP: licytacje!