Centrum Kultury Dziecka

Już w tym miesiącu Wielkanoc!
01
mar

Już w tym miesiącu Wielkanoc!

Trudno uwierzyć, że przedstawiamy Państwu ofertę na kolejne święta kiedy to dopiero co wspólnie kolędowaliśmy.

Kalendarz jest jednak nieugięty i już prawie marzec, a to oznacza, że zapraszamy na tradycyjne wspólnie gotowanie! Najpierw same dzieci w wieku powyżej 7 roku życia w ramach Kulinarnej Wyprawy Dookoła Świata będą odkrywały jakie niespodzianki skrywa jajko. Żółtko? Czekoladę czy zabawkę? Na podobne pytania dosłownie dzień później będą odpowiadały sobie zespoły rodzinne. Zapisy na oba warsztaty ruszają kolejno 1.03 oraz 04.03.

Natomiast w drugiej połowie miesiąca, a dokładniej 24 marca już bez obowiązku wcześniejszych zapisów odbędzie się kolejna Kreatywna Przestrzeń Wielkanocna! Ponownie zapraszamy zespoły rodzinne na wspólną zabawę. W tym dniu otwarte dla Was będą wszystkie nasze sale. Justyna w sali na górze zorganizuje sensoryczne zabawy dla maluszków, Agnieszka będzie działała plastycznie ozdabiając w tym roku drewniane króliczki, a to tylko część atrakcji jaka czeka na Wasze zespoły rodzinne!
Startujemy o godzinie 10:00, a pierwsza tura zabawy "Na tropie wielkanocnych jajek" już o godzinie 10:30. Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą koszyki, ciepłe ubranie i przede wszystkim dobry humor!