Centrum Kultury Dziecka

Końcówka wakacji 2022
18
sie

Końcówka wakacji 2022

Niestety planowany remont CKD w końcówce wakacji nie wyruszy zgodnie z oczekiwaniami.
Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! Mobilizujemy siły i zapraszamy Was do wspólnie spędzonego czasu na końcówkę wakacji 2022.

23 (wtorek) oraz 25 (czwartek) sierpnia zapraszamy w okolice nowo powstałej altany w Parku Miejskim przy ulicy 1 Maja. W tych dniach w godzinach porannych (10:00-13:00) odbędą się warsztaty techniczno-plastyczne  podczas których będziemy tworzyć wszelkiego rodzaju latawce, dmuchawce.

29-31 sierpnia w godzinach porannych startujemy z dodatkową, specjalną edycją Wakacyjnych Maziajów. Tym razem zajęcia szczególnie polecamy dzieciom, które od września rozpoczynają przygodę z przedszkolem. Obowiązują wcześniejsze zapisy elektroniczne, które startują 22 września od godziny 09:00
W godzinach popołudniowych ponownie zapraszamy do Parku Miejskiego. Tym razem w okolice pasażu Płk. Ryszarda Kuklińskiego, przy ulicy Piątkowskiej.  W programie:
- 29.08 (poniedziałek): malarstwo na deskach oraz gra terenowa obejmująca swoim zasięgiem teren Parku Miejskiego przy stawie
- 30.08 (wtorek): własnoręcznie wykonane misie
- 31.08 (środa): kolaże, czyli kreatywny recykling ze starych gazet
Przez ostatnie trzy dni wakacji odbędzie się także gra terenowa dla dzieci obejmująca swoim zasięgiem cały teren Parku Miejskiego przy stawie "Cylkiego"!

Na przełomie sierpnia i września zapraszamy na kolejne spacery po mieście. Tym razem na rodzinną grę terenową, która powiązana jest z akcją Narodowego Czytania organizowanego przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Zgierzu.