Centrum Kultury Dziecka

Prawie półmetek wakacji
21
lip

Prawie półmetek wakacji

Wykorzystując chwilę oddechu, 22 lipca budynek CKD będzie zamknięty, bowiem wyruszamy na zakupy, aby być przygotowani na resztę wakacji.

Historią już jest tegoroczna edycja Przygodowego Placu Zabaw.  Fotoreportaż autorstwa Kariny Lisieckiej możecie Państwo obejrzeć tutaj.

W końcówce lipca maziajami z maluchami. Wasz odzew był na zajęcia dla najmłodszych był tak liczny, że zdecydowaliśmy się na utworzenie dodatkowych grup!

25 lipca rozpoczynamy zapisy elektroniczne na wycieczki "Na zielone". Wyprawy z ekipą CKD odbędą się w drugim tygodniu sierpnia. Początek sierpnia to również Strefa Artystycznych Aktywności. Podczas tych zajęć macie szanse spróbować swoich sił w ceramice, rękodziele, fotografii oraz plastyce. Zapisy trwają, a my nadal mamy WOLNE MIEJSCA!

W sierpniu polecamy Wam także przejrzenie oferty zajęć wakacyjnych w Starym Młynie. W siedzibie MOK odbędą się warsztaty animacji poklatkowej, bębniarskie oraz taneczne. Nasza placówka matka razem ze zgierskimi muzealnikami organizuje także wakacyjne planszowe czwartki. Natomiast w imieniu Muzeum Miasta Zgierza zapraszamy na wystawy stałe oraz terenowe lekcje archeologiczne. Najbliższe w ostatni piątek lipca.