Centrum Kultury Dziecka

Premiera książki z wierszami dla dzieci w naszej placówce
10
wrz

Premiera książki z wierszami dla dzieci w naszej placówce

Nowy sezon kulturalny rozpoczynamy z przytupem!
W trzecią sobotę września zapraszamy na premierę książki, której autorką jest Elżbieta Gorzka-Kmieć z którą od wielu lat współpracujemy. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i spotkanie autorskie będziemy mogli zorganizować w naszym ogrodzie tak, aby jak największa liczba zainteresowanych (nauczycieli, rodziców czy dzieci powyżej 5 roku życia) mogła wtopić się w świat literatury.

W przypadku złych warunków atmosferycznych premierę będziemy zmuszeni przenieść do budynku. Wiązałaby się to z koniecznością przestrzegania reżimu sanitarnego tj. maseczki, limity liczby osób mogących przebywać na sali.

Wydarzenie organizowane będzie w ramach zwycięskiej lokalnej inicjatywy kulturalnej konkursu "Kultura na ulicę" 2021. Dofinansowanie pochodzi z środków Centrum Kultury Dziecka, filii nr 1 MOK w Zgierzu.

Pomysłodawczynią i autorką projektu pod nazwą "Niech postronni znają, że mali zgierzanie twórcze moce mają" jest Pani Małgorzata Antczak. Nauczycielka przedszkola, którą będziecie mogli spotkać w naszym namiocie podczas niedzielnego (12.09) świętowania Zakończenia Lata w mieście