Centrum Kultury Dziecka

Styczniowe wydarzenia
05
sty

Styczniowe wydarzenia

Mamy nadzieję, że początek roku okazał się dla Państwa życzliwy, a sam 2022 okaże się dobrym czasem.
W CKD systematycznie uzupełniamy ofertę działań na najbliższe półrocze. Już dzisiaj możemy Was zaprosić na styczniowe wydarzenia. Dostępna jest już oferta cykli ceramicznych oraz spotkań zajęć Zrób to sam/a, które prowadzi Wojtek Walczak. Terminy, tematy oraz pozostałe szczegóły spotkań odnajdziecie Państwo w dedykowanych zakładach.  Z okazji Dnia Babci i Dziadka zapraszamy najpierw na warsztaty kulinarne dla dzieci w ramach Kulinarnej Wyprawy Dookoła Świata. Uczestnicy oraz uczestniczki będą mieli okazje wykonać jadalny prezent dla swoich najbliższych. Dzień później zapraszamy na rodzinne warsztaty. Na pierwszym w tym roku spotkaniu Kreatywnej Kuźni Familijnej zespoły rodzinne będą mogły stworzyć las w słoiku. Powoli zacznie pojawiać się oferta Bajkobrań. Pierwsze już w połowie stycznia! W tym samym terminie co noworoczne spotkanie Hulaj Duszy dla maluszków.


W związku z sytuacją epidemiologiczną należy stosować się do obowiązujących zasad sanitarnych i narzuconych limitów. Limity nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych, które okażą się certyfikatem.
Prosimy, by mieć go przy sobie. Jeśli zechcecie Państwo informacje o certyfikacie przesłać nam wcześniej drogą mailową to będziemy mogli zaprosić osoby z listy rezerwowej.