Centrum Kultury Dziecka

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE CKD
12
gru

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE CKD

Naszą tradycją są coroczne, Świąteczne Spotkania CKD. Wówczas, w atmosferze przedświątecznej radości, większość naszych grup prezentuje pierwsze zdobyte umiejętności taneczne czy muzyczne. Tak też będzie i w tym roku. 

Zapraszamy dzieci uczestniczące w naszych zajęciach wraz ze swoimi najbliższymi do sal widowiskowej dawnego Kolegium Nauczycielskiego, na ul. 3 Maja 46. Startujemy w niedzielę 16 grudnia, o godz. 15:00. Będzie można podziwiać grupy Beaty Śliwińskiej, Kasi Gulej, Natalii Matusiak, Moniki Milczarek oraz Dimy Derkachenko. 

Natomiast o godz. 17:00 rozpocznie się ostatnie w tym roku Bajkobranie

WAŻNY KOMUNIKAT

Prosimy o nienagrywanie występów telefonami i własnymi kamerami, gdyż powoduje to zawsze duże zmieszanie, konflikty między rodzicami i przeszkadza występującym.

Występy wszystkich zespołów będą nagrywane przez zewnętrzną firmę wynajętą przez CKD. Rodziców, którzy zechcą otrzymać je dla siebie, prosimy o śledzenie komunikatów na stronie i naszym FB. Przed końcem roku na pewno umieścimy tu instrukcję co należy zrobić, by wejść w posiadanie materiału video z występu dziecka.