Centrum Kultury Dziecka

Wakacyjna rzeczywistość
09
lip

Wakacyjna rzeczywistość

Ofertę wakacyjną udostępnialiśmy Państwu przeszło miesiąc temu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją nadal poszerzać. Od czwartku (15.07) uruchamiamy kolejne zapisy! Tym razem na warsztaty plastyczne z Agnieszką Czekaj. Zajęcia będą odbywały się w pierwszej połowie sierpnia, a po więcej informacji zapraszamy do zakładki oferta -> zajęcia -> ferie i wakacje.

Od poniedziałku ruszamy w podróże "Na zielone". Kolejno odwiedzimy: Krainę Dzikiej Kaczki, Zagrodę edukacyjną w Konarzewie, Ogród Bergamtuki, Muzeum w Nieborowie & Zagrodę Bednarza, Siedlisko w Besiekierach. Jeżeli chcecie Państwo dopisać dziecko do wycieczek to nadal jest taka możliwość. Oczywiście poprzez system elektroniczny.

Niestety na warsztaty taneczne nie możemy nikogo zaprosić, ponieważ dobiegły właśnie one końca. Wspomnienia intensywnych rozgrzewek z Natalią Matusiak już w naszej galerii.

Pamiętajcie jednak o wakacyjnej otwartej pracowni ceramicznej z Wojtkiem Walczakiem. Bezpłatna możliwość pobrudzenia się w glinie jeszcze tylko we dwa lipcowe piątki. Dokładnie 23 oraz 30 lipca.