Centrum Kultury Dziecka

Zaczynamy zapisy!
31
sie

Zaczynamy zapisy!

Szanowi Państwo.

Jutro rozpoczynamy zapisy na zajęcia tzw. stałe w CKD. Przypominamy, że placówka będzie czynna od godz. 8.00 i od tego momenty też odbieramy telefon. Prosimy dzwonić na numer: 509 719  665 i oczywiście uzbroić się w cierpliwość. Zdajemy sobie sobie sprawę, że linia może być zajęta a w CKD - kolejka. Dlatego i w tym roku namawiamy Państwa do przejrzenia oferty na naszej stronie i przyjścia już z gotową informację kogo i na co chcecie zapisać. To naprawdę niezwykle usprawnia ten trudny poranek ;)

Będziemy Państwa też prosić o:

- imię i nazwisko dziecka
- wiek
- dane kontaktowe rodzica/opiekuna

Jeśli macie Państwo jakieś uwagi dotyczące zajęć, zapisów, pytania o ofertę - bardzo prosimy dzwonić lub wejść do nas dzisiaj lub po 1 września. Unikniemy wtedy zamieszania podczas zapisów. Naprawdę sporo informacji jest też na stronie internetowej oraz na FB.

Jesteśmy świadomi, że nie możemy zagospodarować wszystkich dzieci ze Zgierza, wiemy, że zajęć i miejsc w grupach mogłoby być więcej. Musicie nam Państwo jednak zaufać, że więcej nie jesteśmy w stanie zaproponować ponad ofertę, którą dla Państwa i Waszych dzieci tworzymy i rozwijamy ponad 8 lat. Wierzymy, że doceniacie Państwo fakt jej istnienia i jesteśmy dumni, że z zaufaniem oddajecie nam Państwo dzieci pod opiekę.

PROSIMY PAMIĘTAĆ O ZMIANIE ORGANIZACJI RUCHU NA REMBOWSKIEGO I DUBOIS!!

Udostępnij: