Centrum Kultury Dziecka

Grudniowy rozkład jazdy
01
gru

Grudniowy rozkład jazdy

Dzień dobry w grudniu! Ostatni miesiąc roku kalendarzowego niesie ze sobą wiele tradycji. Naszym zwyczajem są świąteczne spektakle, wspólne gotowanie, śpiewanie konkursowe, a także wzmożony czas pracy.

Co prawda, miejsc na warsztaty kulinarne już nie ma, ale zapraszamy na multisensoryczne warsztaty z Hulaj Dusza oraz (aż dwa) spektakle teatralne w ramach Bajkobrań. Pierwszy, dla dzieci najmłodszych (od 1,5-6 lat) w naszym domu tkacza ponownie z Teatrem Blum. Zapisy na "Świąteczne pudełko" odbędą się wcześniej niż zazwyczaj, czyli 5.12 od godziny 09:00. Na drugi spektakl można już pobierać bilety w naszej placówce matce czyli Starym Młynie! W tym roku ostatnie Bajkobranie w wykonaniu Teatru Bajaderka odbędzie się właśnie w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury (przy ul. Długiej 41A). Spektakl jest przede wszystkim długim spektaklem, więc polecamy go dzieciom starszym. Szkolniakom lub dojrzałym przedszkolakom.

Jednocześnie przypominamy, że ostatnie zajęcia w CKD odbędą się 22 grudnia. Od 23 grudnia do końca roku odbieramy nadgodziny i zaległe urlopy.


Wydarzenia

Udostępnij: