Centrum Kultury Dziecka

Grudniowy rozkład jazdy
26
lis

Grudniowy rozkład jazdy

Grudzień zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim wiele atrakcji dla najmłodszych!
Zaczynamy od kulinarnych warsztatów pachnących świętami z Anią i Adamem. Najpierw podczas zajęć indywidualnych dzieci w wieku szkolnym będą zmagać się z jadalnym domkiem Świętego Mikołaja. Dokładnie dzień później odbędzie się ostatnia w tym roku Kreatywna Kuźnia Familijna. Podczas tych warsztatów rodzinnych powstaną zimowe wieńce dekorowane tradycyjnymi ciasteczkami świątecznymi z różnych stron świata.
W grudniu przewidujemy dwa Bajkobrania. Pierwszy spektakl opowie o przygodach "Myszce Tup Tup" i obędzie się w CKD. Drugi, który przedstawi dla Państwa Teatr w Ruchu zorganizujemy w naszej placówce matce - Starym Młynie. W tym przedświątecznym szaleństwie zaprosiliśmy do CKD dwie animatorki. Najpierw Karolinę Radzikowską ze swoim multisensrocznym placem zabaw oraz Magdę Gaj-Nowicką zwaną jako Bergamutką na zimowo-świąteczny koncert dla rodzin. Wisienką na torcie będzie realizacja 8. konkursu kolęd i pastorałek "Na świąteczną nutę".  Już dzisiaj zapraszamy na koncert galowy laureatów oraz laureatek, który odbędzie się w trzeci piątek miesiąca.
Szczegółowy "rozkład jazdy" na plakacie,  a więcej informacji jak zwykle na naszej stronie internetowej w dedykowanych zakładach.


Wydarzenia

 • 19
  gru
  Początek: 00:00 - Koniec: 17:00
  Bajkobranie: Teatr w Ruchu "Mikołajki-zapominajki" w Starym Młynie
 • 12
  gru
  Początek: 16:00 - Koniec: 17:00
  Zimowo-świąteczny koncert Bergamutki dla CKD
 • 05
  gru
  Początek: 11:00 - Koniec: 12:15
  Mikołajkowe warsztaty multisensoryczne Hulaj Dusza
 • 05
  gru
  Początek: 16:00 - Koniec: 17:00
  Bajkobranie: Bajki Agi "Myszka Tup Tup. W poszukiwaniu gwiazdkowego prezentu"
Udostępnij: