Centrum Kultury Dziecka

Jak być bezpiecznym na zajęciach w CKD
04
wrz

Jak być bezpiecznym na zajęciach w CKD

Sezon kulturalny 2020/21 stawia przed nami naprawdę ogromne wyzwania, przede wszystkim dlatego, że ruszamy w czasie epidemii, w ogromnej niepewności i strachu co dalej, czy będziemy mogli normalnie pracować. Dlatego bardzo prosimy Państwa o wyrozumiałość, cierpliwość i współpracę.

Na potrzeby tzw. ery COVIDu opracowaliśmy specjalny regulamin funkcjonowania naszej placówki podczas zagrożenia koronawirusem. Został on wprowadzony Zarządzeniem Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury, a cały tekst można znaleźć w stopce strony

Najważniejsze zasady, o podporządkowanie się którym bardzo Państwa prosimy to:

1) Do budynku CKD wchodzą Państwo drzwiami od ul. Rembowskiego, a po zajęciach wychodzą drzwiami z tyłu budynku - przez ogród,

2) W budynku CKD mogą przebywać jedynie osoby uczestniczące w zajęciach. Na korytarzach - wyłącznie rodzice/opiekunowie dzieci w wieku od 2 do 6 lat, które uczestnicząc w zajęciach i są w okresie adaptacyjnym. Dzieci są odbierane spod drzwi ogrodu CKD; młodsze sprowadza instuktor/ka.

3) Osoby dorosłe, młodzież i dzieci szkolne wchodzące do budynku, proszone są o dezynfekcję rąk, dzieci młodsze - o staranne (zgodne z instrukcją) umycie dłoni jeżeli rodzic nie wyraża zgody na użycie środków dezynfekujących.

4) Dorośli i młodzież oczekująca na korytarzu proszeni są o zasłanianie ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego.

5) Nie mam możliwości korzystania z szatni. Będą dostępne wieszaki w pracowniach i na korytarzu, ale okrycia wierzchnie należy wieszać tam w torbie, tak by nie stykały się z innymi.

6) Prosimy o nie przemieszczanie się po budynku CKD bez wyraźnej konieczności. 

7) Zaleca się punktualność, rozumiana jako nie przychodzenie zbyt wczesne na zajęcia oraz wychodzenie tuż po ich zakończeniu.

8) Rekomendujemy płatności przelewem oraz kartą.

9) Zapisy na zajęcia odbywają się przez niniejszą stronę, po założeniu konta w systemie. 

Mamy nadzieję, że dzięki temu wszyscy będziemy bezpieczni, a dzieci w dobrej atmosferze korzystać będą z naszej oferty.Wydarzenia

Udostępnij: