Centrum Kultury Dziecka

Nasza oferta na rok szkolny 2018/19
08
sie

Nasza oferta na rok szkolny 2018/19

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami zajęć w nadchodzącym roku szkolnym. Pojawiło się nieco zmian - w terminach, godzinach, nazwach czy sposobie prowadzenia zajęć (np. "Zrób to sam" i plastycznych dla dzieci szkolnych). Wzrosły też (choć nieznacznie) ceny niektórych. Ale staraliśmy się na miarę naszych możliwości lokalowych, osobowych i finansowych sprostać Państwa oczekiwaniom, prośbom.

Co najważniejsze - jest kilka nowości:
- warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży
- zajęcia artystyczno-plastyczne dla dwulatków
- modern jazz dla początkujących

 

Zapisy na wszystkie stałe zajęcia rozpoczną się w poniedziałek 3 września o godz. 8:00. Wyłącznie osobiście w CKD. Dołożymy wszelkich starań, by znowu poszło sprawnie i w miłej atmosferze. Za komitet kolejkowy NIE ODPOWIADAMY ;)

Oferta warsztatów kulinarnych będzie przygotowana w ciągu najbliższego tygodnia, a dla szkół i przedszkoli - do końca miesiąca. Wprawne oko zauważy, że w październiku br. nie będzie Ceramicznego koła, Artystycznej Kuźni czy np. zajęć familijnych. Jest to spowodowane projektem, który będziemy realizowali od II połowy września do końca października w ramach Programu "Koalicje Kultury". Po prostu mogłoby nam braknąć mocy przerobowych ;)
Dostępny jest też już repertuar Bajkobrań. Postaramy się, aby na 3 września dostali go Państwo na ulotce.

Od poniedziałku 20 sierpnia można już rezerwować terminy urodzinowe. Pierwsze imprezy odbędą się w CKD w II połowie września. Niestety musieliśmy nieco podnieść ceny, ale liczymy, że nie będzie to dla Państwa bardzo odczuwalne i zrozumiecie tę decyzję. 

Jeśli chcieliby Państwo podyskutować o ofercie, dopytać, wyjaśnić niewyjaśnione - serdecznie zapraszamy do specjalnej grupy CKD na Facebook