Centrum Kultury Dziecka

Nadchodzi nowy sezon, więc zaraz wystartują zapisy elektroniczne
01
wrz

Nadchodzi nowy sezon, więc zaraz wystartują zapisy elektroniczne

Drodzy Państwo chcemy zwrócić Waszą uwagę, że na naszej stronie internetowej systematycznie pojawia się oferta na zbliżający się sezon kulturalny 2023/2024, który w większości rozpoczynamy w drugiej połowie września. Jedak z dużym prawdopodobieństwem wszystkie zajęcia z Wojtkiem Walczakiem wystartują dopiero w październiku.

Zapisy elektroniczne na większość zajęć z oferty stałej wystartują 11 września o godzinie 11:00, ale zapisy dla maluszków wzorem lat poprzednich będą się odbywały raz w tygodniu na bieżące zajęcia. Pamiętajcie, aby do swojego konta mieć dodane dziecko_ci, które chcecie zapisać na zajęcia do nas. W przeciwnym razie wyświetlą się Państwu zajęcia dedykowane osobom dorosłym!

Na naszej stronie internetowej dostępny jest już harmonogram i tematyka spotkań w ramach:
- Otwartej Pracowni Plastycznej (halloween, dzień jeża, świąteczne aniołki)
- Kulinarnej Wyprawy Dookoła Świata (inspirowane Wednesday, Paddington, Grinch)
- Kreatywnej Kuźnia Familijnej (w najnowszym sezonie: las w słoiku, domek dla ptaszków, przedświąteczne gotowanie, rodzinny obraz, eko spa oraz spacer filmowym Zgierzem)
- a także częściowo Bajkobrań, czyli rodzinnych spektakli teatralnych. W tym także dla najnajów.Oferta dla grup zorganizowanych: przedszkolnych oraz szkolnych będzie dostępna w drugiej połowie września, a pierwsze zajęcia planowane będą na październik.


Wydarzenia

 • od 18
  wrz
  do 25
  wrz
  Początek: 09:00 - Koniec: 08:55
  Zapisy elektroniczne na pierwsze zajęcia dla maluszków
 • od 11
  wrz
  do 18
  wrz
  Początek: 11:00 - Koniec: 12:00
  Zapisy elektroniczne na sezon 2023/2024