Centrum Kultury Dziecka

Odświeżona oferta rodzinna w Centrum Kultury Dziecka
21
lut

Odświeżona oferta rodzinna w Centrum Kultury Dziecka

Pod te wiosenne porządki odświeżyliśmy zakładkę oferty rodzinnej. Jeszcze tym sezonie kulturalnym zapraszamy na: tradycyjne przedświąteczne gotowanie, warsztaty stolarskie tworzenia skrytki na mniejsze lub większe skarby oraz warsztaty ogrodnicze lasu w słoiku!

Nowością w naszej ofercie w tym sezonie jest Otwarta Pracownia Plastyczna. W wybrane poniedziałki cel jest jeden. Wspólne arcydzieło, które mamy nadzieję na długo będzie Wam przypominać wspólnie, twórczo spędzony czas. Najbliższe warsztaty już 6 marca.

Niezmienne zapraszamy zespoły na Otwartą Pracownię Ceramiczną, która od lat ma wydźwięk międzypokoleniowy. Prosimy jednak o śledzenie na bieżąco czy w danym tygodniu zajęcia się odbywają!

Na początku kwietnia planujemy zrealizować kolejną edycję Wielkanocnej Przestrzeni Kreatywnej. W połowie marca zdradzimy Wam więcej szczegółów.

Polecamy Państwa uwadze także cykl Bajkobrań, czyli regularnych spotkań teatralnych. W tym sezonie także dla najnajów (zazwyczaj dzieci od 1 do 5 roku życia). Aby już od najmłodszych lat budować kulturalną świadomość.Wydarzenia