Centrum Kultury Dziecka

PŁATNE BAJKOBRANIA
18
lis

PŁATNE BAJKOBRANIA

Chcąc utrzymać poziom spektaklów oraz zapewnić Państwu komfort oraz wygodę podczas przeżywania sztuk teatralnych od listopada 2022 roku wszystkie BAJKOBRANIA organizowane przez Centrum Kultury Dziecka będą odpłatne.

Nadal czekamy na dopasowany system biletów. Póki co zapisy oraz obowiązkowa przedpłata online odbywać się będą poprzez naszą stronę internetową. Pojedyńczy zapis to bilet tzw. 1 + 1 czyli 1 dziecko wraz z dorosłym opiekunem.

Mamy nadzieję, że zarówno zapis elektroniczny jak i przed wpłata online nie będzie sprawiała Państwu problemów. W razie kłopotów polecamy video tutoriale na naszym kanale na youtube lub kontakt mailowy/telefoniczny.

W 2022 roku w ramach Bajkobrań dla NAJNAJów czyli dzieci najmłodszych (od kilku miesięcy do 5 lat) zaprezentujemy dwie sztuki. W listopadzie, pierwszy raz gościmy Tetar Gagoki, a grudni kolejny raz w tym sezonie - Teatr Blum. Dzieciom starszym polecamy najnowszą sztukę lubianego Teatru Małe Mi oraz bożonarodzeniową propozycję Teatru Bajaderka. Uwaga! Ostatni, świąteczny spektakl odbędzie się wyjątkowo w sobotę w sali widowiskowej Starego Młyna, która z racji swoich wymiarów pomieści więcej osób.