Centrum Kultury Dziecka

Rodzinna (i nie tylko) jesień z CKD
25
wrz

Rodzinna (i nie tylko) jesień z CKD

Las w słoiku? Karmnik dla ptaszków? Ozdoby halloweenowe papierowe lub jadalne? Maskotka jeża? To tylko część tematów jaką znajdziecie w naszej rodzinnej ofercie!

Już w październiku zespoły rodzinne zapraszamy na obiecane warsztaty tworzenia jesiennej wersji lasu w słoiku z naszą samozwańczą ogrodniczką Justyną. Również w październiku odbędzie się pierwsze bezpłatne i familijne spotkanie w ramach Otwartej Pracowni Plastycznej pod okiem Agnieszki Czekaj. Jeżeli temat halloween Waszym dzieciom jest niestraszny to polecamy również pierwsze w tym sezonie warsztaty kulinarne z ulubieńcami Waszych dzieci - Anią i Adamem. Tym razem nawiązujące do znanej i lubianej postaci Wednesday Adams.

Druga połowa listopada to kolejno zaakcentowanie Międzynarodowego Dnia Jeża, które w CKD będziemy świętować 13.11 na Otwartej Pracowni Plastycznej. A dalej będzie równie zwierzęco ;) czy to na gotowaniu inspirowanym Misiem Paddingtonem czy na rodzinnych warsztatach stolarskich budowy karmników dla ptaków z Wojtkiem.

Przypominamy, że rodzinnie możecie korzystać także z oferty Bajkobrań ;)

Mamy nadzieję, że tej jesieni każda z rodzin znajdzie coś dla siebie i do zobaczenia w naszym domku takcza!


Wydarzenia