Centrum Kultury Dziecka

Wakacje 2022
21
cze

Od jakiegoś czasu w zakładce "Ferie i wakacje" znaleźć możecie Państwo na bieżąco aktualizowaną tegoroczną ofertę zajęć wakacyjnych!  Zapraszamy do uważnego wczytywania się w informacje oraz oczywiście skorzystania z naszej oferty. Jednocześnie przypominamy, że w okresie wakacyjnym pracujemy w godzinach 08:00-16:00.

W lipcu zapraszamy:
- do ogrodu CKD na (już!) IV edycję Przygodowego Placu Zabaw. Ponownie bez względu na pogodę dzieci w wieku 6-12 lat będą miały nieograniczoną okazję, aby tworzyć, majsterkować i wymyślać sobie zabawy.
Zapisy elektroniczne wystartują 1 lipca.

-  maluszki na specjalną i wakacyjną edycję maziajów! Zajęcia dedykowane będą dzieciom w wieku 2-4 lata, które zdążyły już zatęsknić za kontaktem z rówieśnikami, ale także dla tych które od września rozpoczynają przygodę z przedszkolem.
Zapisy elektroniczne od 15 lipca.

W sierpniu zapraszamy:
- dzieci oraz młodzież na sprofesjonalizowane warsztaty w ramach "strefy artystycznych aktywności", które poprowadzą instruktorzy_ki CKD! Dzieci powyżej 7 roku życia oraz młodzież mogą sprawdzić swoje siły podczas warsztatów ceramicznych, rękodzielniczych lub fotograficznych.
Zapisy elektroniczne od 18 lipca.

- na wycieczki z ekipą CKD "Na zielone". Kolejny raz z dziećmi w wieku szkolnym wyruszamy poznawać zielone przestrzenie oraz ciekawe kulturalne miejsca poza granicami Zgierza.
Zapisy od 25 lipca.

Prosimy pamiętać, że na wszystkie zajęcia wakacyjne w CKD obowiązują wcześniejsze zapisy elektroniczne, aby tego dokonać radzimy zarejestrować się w naszym systemie już dzisiaj.
Poniżej video instruktaż jak tego dokonać.W związku z planowanym remontem CKD (w tym wymianą dachu) pod koniec wakacji mogą nastąpić zmiany w lokalizacji sierpniowych zajęć (np. miejsce zbiórek wycieczek).


Wydarzenia

Udostępnij: