Centrum Kultury Dziecka

Wyniki 8. wokalnego konkursu kolęd i pastorałek "Na świąteczną nutę" 2021
14
gru

Wyniki 8. wokalnego konkursu kolęd i pastorałek "Na świąteczną nutę" 2021

Po długich obradach jury znamy już i udostępniamy Państwu listę laureatów oraz laureatek naszego kolędowego konkursu.
Jury w składzie: Maciej Wójcikowski, Joanna Kruszyńska oraz Marta Stępień z 55 zgłoszeń wybrało:

Kategoria do 6 lat:


Nagroda główna: nie przyznano


Wyróżnienia:       

Solistka: Hanna Hak, 6 lat (zgłoszenie indywidualne)- ,,Gdy się Chrystus rodzi"

Opiekunka Ewelina Hak


Duet: Lena Kret oraz Pola Lubczyńska, 6-latki, (Miejskie Przedszkole nr 12 w Zgierzu)- ,,Była noc"

Opiekunka: Kinga Różalska


Kategoria 7-10 lat:


Nagroda główna: nie przyznano


II miejsce:            

Solistka: Aleksandra Bieniek, 10 lat, (zgłoszenie indywidualne)- ,,Lulajże Jezuniu"

Opiekunka: Olga Szewczyk


III miejsce:          

Solistka: Maja Wojciechowska, 10 lat  (zgłoszenie indywidualne)- ,,Oj maluśki, maluśki"

Opiekunka: Anna Szymaniak


Wyróżnienia w postaci dyplomów:       

Solistka: Zofia Srebrzyńska, 11 lat (Szkoła muzyczna I stopnia w Łodzi, kurs instrumentalny)- ,,Mędrcy świata"                                                                

Opiekunka: Marta Gabryelczyk- Paprocka 
                                                                   

Solistka: Gabriela Jakóbczak, 8 lat (Zgłoszenie indywidualne)- ,,Nie było miejsca"

Opiekunka: Magdalena Makowska    


Kategoria 11-12 lat:

I miejsce (nagrody główne równorzędne) :       

Solistka: Agata Kowal, 11 lat ( Zgłoszenie indywidualne)- ,,Kolęda cisza"

Opiekunka: Anna Kowal


Solistka: Gabriela Marczak, 11 lat (Dom Kultury w Łęczycy)- Cicho, cicho Pastuszkowie"

Opiekun: Dariusz Kuś


II miejsce (nagrody równorzędne):         

Solistka: Zuzanna Okońska, 12 lat (Szkoła Muzyczna I stopnia, kurs instrumentalny)- ,,Kolęda cisza"

Opiekunka: Marta Gabryelczyk- Paprocka

                                                                     

Solistka: Anna Przybylska, 11 lat (Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgierzu)- ,,Mario czy już wiesz"

Opiekunka: Paulina Kaźmierczak



III miejsce (nagrody równorzędne):       

Duet: Wiktor Matusiak (11 lat) oraz Aleksander Matusiak (8 lat)- (Zgłoszenie indywidualne)- ,,Grudniowe noce"

Opiekunka: Alicja Nyczaj- Matusiak


Solistka: Oliwia Skowron, 12 lat (Szkoła Podstawowa nr 202 w Łodzi)- ,,Dlaczego dzisiaj"

Opiekun: Filip Marciniak


Wyróżnienia w postaci dyplomów:         

Solistka: Amelia Kowalska, 11 lat (Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgierzu)- ,,Mizerna cicha"

Opiekunka: Paulina Kaźmierczak 
                                                                       

Solistka: Kornelia Koplin, 11 lat (Szkoła Podtsawowa nr 202 w Łodzi)- ,,Pastorałka od serca do ucha"

Opiekun: Filip Marciniak


Kategoria powyżej 13 roku życia:


I miejsce:           

Solistka: Weronika Wiśniewska, 16 lat (Zgłoszenie indywidualne)- ,,Zapomniana kolęda"

Opiekunka: Anna Wiśniewska



II miejsce:           

Solistka: Nadia Reguła, 14 lat (Szkoła Muzyczna Yamaha Pabianice)- ,,Cicha noc"

Opiekunka: Marta Gabryelczyk- Paprocka



III miejsce (nagrody równorzędne):   

        

Solista: Kacper Kita, 14 lat (Szkoła Podstawowa im. Orła Biiałego w Czernikowie)- ,,Kołysanka Józefa"

Opiekunka: Ewelina kucharska
                                                                         

Solistka: Zofia Kurowska, 15 lat (Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu)- ,,Kołysanka dla Jezusa" 

Opiekunka:Wioletta Kurowska i Agnieszka Battelli



Wyróżnienia w postaci dyplomów:       

Solistka: Marta Majewska, 14 lat (Szkoła Podstawowa nr 11 w Zgierzu)- ,,Z wysokiego nieba"

Opiekunka: Patrycja Majewska
                                                                    

Solistka: Zuzanna Łuczak, 13 lat (Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgierzu)- ,,Zaśnij  Dziecino"

Opiekunka: Paulina Kaźmierczak
                                                                   

Solistka: Aleksandra Cyrulińska, 13 lat (Szkoła Podstawowa nr 10 w Zgierzu)- ,,Noel"

Opiekun: Leszek Nabiałczyk


Kategoria: zespoły


I miejsce:               

Schola Melodyjki- z utworem ,,Aniołowie"

Opiekunka: Beata Pawłowska


II miejsce:              

Schola Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łodzi z utworem ,,Pastorałka od serca do ucha"

Opiekunka: Olga Szewczyk


III miejsce:             

Niepubliczne Przedszkole Mały Domek - z utworem"Przybieżeli do Betlejem"

Opiekunka: Justyna Kurowska


Wyróżnienie w postaci dyplomów: 

Miejskie Przedszkole nr 6 "Skrzypi wóz"

Opiekunki: Emilia Tworska i Małgorzata Mikołajczyk


Do udziału w koncercie galowym zapraszamy lauretów oraz lauretki nagród głównych I, II oraz III miesjca. Będziemy się z Państwem kontaktować ws. ustalenia szczegółów.

W związku z sytuacją epidemiologiczną należy stosować się do obowiązujących zasad sanitarnych i narzuconych limitów. Limity nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych, które okażą się certyfikatem. Prosimy, by mieć go przy sobie.

Udostępnij: