Po długich obradach jury znamy już i udostępniamy Państwu listę laureatów oraz laureatek naszego kolędowego konkursu.
Jury w składzie: Maciej Wójcikowski, Joanna Kruszyńska oraz Marta Stępień z 55 zgłoszeń wybrało:
Kategoria do 6 lat:
Nagroda główna: nie przyznano
Wyróżnienia:
Solistka: Hanna Hak, 6 lat (zgłoszenie indywidualne)- ,,Gdy się Chrystus rodzi"
Opiekunka Ewelina Hak
Duet: Lena Kret oraz Pola Lubczyńska, 6-latki, (Miejskie Przedszkole nr 12 w Zgierzu)- ,,Była noc"
Opiekunka: Kinga Różalska
Kategoria 7-10 lat:
Nagroda główna: nie przyznano
II miejsce:
Solistka: Aleksandra Bieniek, 10 lat, (zgłoszenie indywidualne)- ,,Lulajże Jezuniu"
Opiekunka: Olga Szewczyk
III miejsce:
Solistka: Maja Wojciechowska, 10 lat (zgłoszenie indywidualne)- ,,Oj maluśki, maluśki"
Opiekunka: Anna Szymaniak
Wyróżnienia w postaci dyplomów:
Solistka: Zofia Srebrzyńska, 11 lat (Szkoła muzyczna I stopnia w Łodzi, kurs instrumentalny)- ,,Mędrcy świata"
Opiekunka: Marta Gabryelczyk- Paprocka
Solistka: Gabriela Jakóbczak, 8 lat (Zgłoszenie indywidualne)- ,,Nie było miejsca"
Opiekunka: Magdalena Makowska
Kategoria 11-12 lat:
I miejsce (nagrody główne równorzędne) :
Solistka: Agata Kowal, 11 lat ( Zgłoszenie indywidualne)- ,,Kolęda cisza"
Opiekunka: Anna Kowal
Solistka: Gabriela Marczak, 11 lat (Dom Kultury w Łęczycy)- Cicho, cicho Pastuszkowie"
Opiekun: Dariusz Kuś
II miejsce (nagrody równorzędne):
Solistka: Zuzanna Okońska, 12 lat (Szkoła Muzyczna I stopnia, kurs instrumentalny)- ,,Kolęda cisza"
Opiekunka: Marta Gabryelczyk- Paprocka
Solistka: Anna Przybylska, 11 lat (Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgierzu)- ,,Mario czy już wiesz"
Opiekunka: Paulina Kaźmierczak
III miejsce (nagrody równorzędne):
Duet: Wiktor Matusiak (11 lat) oraz Aleksander Matusiak (8 lat)- (Zgłoszenie indywidualne)- ,,Grudniowe noce"
Opiekunka: Alicja Nyczaj- Matusiak
Solistka: Oliwia Skowron, 12 lat (Szkoła Podstawowa nr 202 w Łodzi)- ,,Dlaczego dzisiaj"
Opiekun: Filip Marciniak
Wyróżnienia w postaci dyplomów:
Solistka: Amelia Kowalska, 11 lat (Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgierzu)- ,,Mizerna cicha"
Opiekunka: Paulina Kaźmierczak
Solistka: Kornelia Koplin, 11 lat (Szkoła Podtsawowa nr 202 w Łodzi)- ,,Pastorałka od serca do ucha"
Opiekun: Filip Marciniak
Kategoria powyżej 13 roku życia:
I miejsce:
Solistka: Weronika Wiśniewska, 16 lat (Zgłoszenie indywidualne)- ,,Zapomniana kolęda"
Opiekunka: Anna Wiśniewska
II miejsce:
Solistka: Nadia Reguła, 14 lat (Szkoła Muzyczna Yamaha Pabianice)- ,,Cicha noc"
Opiekunka: Marta Gabryelczyk- Paprocka
III miejsce (nagrody równorzędne):
Solista: Kacper Kita, 14 lat (Szkoła Podstawowa im. Orła Biiałego w Czernikowie)- ,,Kołysanka Józefa"
Opiekunka: Ewelina kucharska
Solistka: Zofia Kurowska, 15 lat (Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu)- ,,Kołysanka dla Jezusa"
Opiekunka:Wioletta Kurowska i Agnieszka Battelli
Wyróżnienia w postaci dyplomów:
Solistka: Marta Majewska, 14 lat (Szkoła Podstawowa nr 11 w Zgierzu)- ,,Z wysokiego nieba"
Opiekunka: Patrycja Majewska
Solistka: Zuzanna Łuczak, 13 lat (Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgierzu)- ,,Zaśnij Dziecino"
Opiekunka: Paulina Kaźmierczak
Solistka: Aleksandra Cyrulińska, 13 lat (Szkoła Podstawowa nr 10 w Zgierzu)- ,,Noel"
Opiekun: Leszek Nabiałczyk
Kategoria: zespoły
I miejsce:
Schola Melodyjki- z utworem ,,Aniołowie"
Opiekunka: Beata Pawłowska
II miejsce:
Schola Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łodzi z utworem ,,Pastorałka od serca do ucha"
Opiekunka: Olga Szewczyk
III miejsce:
Niepubliczne Przedszkole Mały Domek - z utworem"Przybieżeli do Betlejem"
Opiekunka: Justyna Kurowska
Wyróżnienie w postaci dyplomów:
Miejskie Przedszkole nr 6 "Skrzypi wóz"
Opiekunki: Emilia Tworska i Małgorzata Mikołajczyk
Do udziału w koncercie galowym zapraszamy lauretów oraz lauretki nagród głównych I, II oraz III miesjca. Będziemy się z Państwem kontaktować ws. ustalenia szczegółów.
W związku z sytuacją epidemiologiczną należy stosować się do obowiązujących zasad sanitarnych i narzuconych limitów. Limity nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych, które okażą się certyfikatem. Prosimy, by mieć go przy sobie.