Centrum Kultury Dziecka

Nauczycielu! Nauczycielko! Oferta dla Twojej grupy lub klasy jest już dostępna
11
wrz

Nauczycielu! Nauczycielko! Oferta dla Twojej grupy lub klasy jest już dostępna

Drodzy Nauczyciele i Nauczycielki! Wychowawcy oraz wychowawczynie! Już od 15 września uruchamiamy telefoniczne lub osobiste zapisy na ofertę dla grup zorganizowanych z przedszkoli oraz szkół podstawowych na I semestr roku szkolnego 2023/2024!

Na czas pierwszych tygodni jesieni powracamy z filmowymi spacerami dla klas szkolnych, które przygotowała Karina Lisiecka. W tym roku godzina spacerowania zależy od Waszych preferencji! Może to być 09:00 rano lub 13:00 po południu. Młodsze klasy szkolne zapraszamy do CKD na wyprawę z plastyczno-muzyczno-integracyjną z Agnieszką oraz Justyną.
Starsze klasy ze szkół podstawowych nadal mogą poznać tajniki pracy z gliną oraz rytmu z Pawłem i Agą.

Grupy przedszkolne zapraszamy do siebie ponownie w wybrane środy na zajęcia taneczne z naszą choreografką Natalią oraz uwielbiane przez maluchy działania artystyczne pod okiem plastyczki Agnieszki.

Wszystkich pedagogów_żki prosimy o uszanowanie naszej pracy organizując tego typu zajęcia i przemyślane zapisywanie się na warsztaty dla grup zorganizowanych! Przygotowanie takiej oferty wymaga przygotowania umów np. z osobami współpracującymi z placówką. Jeśli odwołujecie Państwo swoją obecność np. dzień przed planowaną datą warsztatów stawiacie nas w bardzo niekomfortowym położeniu. Jeśli sytuacje będą się powtarzać będziemy zmuszeni wymagać PRZEDPŁAT za tego typu zajęcia w przyszłości.


Wydarzenia

 • od 15
  wrz
  do 29
  wrz
  Początek: 08:00 - Koniec: 20:00
  Zapisy na ofertę dla grup zorganizowanych na I semestr