Centrum Kultury Dziecka

Remont CKD
13
maj

Ze względu na prace remontowe od 8 maja wejście/wyjście do CKD obowiązuje tylko od strony ogrodu! Mamy nadzieję, że brak możliwości korzystania z placu zabaw czy pojawiające się niedogodności nie będą dla Państwa uciążliwe.

Chcąc ograniczyć ruch w budynku jesteśmy zmuszeni rezygnować z ostatnich zajęć Otwartej Pracowni Plastycznej, Otwartej Pracowni Ceramicznej oraz Kreatywnej Kuźni Familijnej. Jednak nic straconego! Z niezrealizowanymi tematami obiecujemy wrócić w kolejnym sezonie.

Mimo, że chcemy dla Państwa działać najdłużej jak to możliwe to mimo wszystko jesteśmy zmuszeni w tym sezonie wcześniej niż zazwyczaj zakończyć zajęcia, które w większości będą trwały do końca maja.W czerwcu będziemy jedynie kontynuować trzy typy zajęć: grupę teatralną, treningi rock and rolla oraz dwie grupy baletu.

W kolejnym miesiącu grupa teatralna pod okiem Eli Gorzkiej-Kmieć spotykać się będzie w Starym Młynie. Najpierw 5.06 na próbie w sali widowiskowej, a później 12.06 podczas premiery przygotowanej sztuki teatralnej.

Podopieczne Beaty Śliwińskiej od 02.06-19.06 na taniec zapraszamy do sali MOSiRu.

Zajęcia baletu z Natalią Matusiak będą odbywać się w przestrzeni Starego Młyna. Dzień oraz godziny zajęć bez zmian. 


Wydarzenia

 • od 17
  kwi
  do 30
  lip
  Początek: 08:00 - Koniec: 20:00
  Remont CKD