Centrum Kultury Dziecka

To będzie bardzo rodzinna pierwsza połowa roku
05
lut

To będzie bardzo rodzinna pierwsza połowa roku

Ferie zimowe w pełni, a my mamy ręce pełne roboty! Nie tylko z racji oferty feryjnej, ale także przygotowywania co dla Waszych zespołów rodzinnych szykujemy w do zakończenia bieżącego sezonu kulturalnego.
W pierwszej połowie roku w ramach Kreatywnej Kuźni Familijnej zapraszamy na: budowę hotelu dla pszczół, wielkanocne warsztaty kulinarne, eko spa, rodzinny spacer do filmowym Zgierzu czy tworzenie wspólnego obrazu.  Polecamy śledzenie sukcesywnie pojawiających się wydarzeń na facebooku! Dzięki temu będziecie mieć rękę na pulsie ;)

Przypominamy, że od lutego br. z Otwartej Pracowni Ceramicznej możecie korzystać ze zniżki jeśli posiadacie już Zgierską Kartę Mieszkańca. Pierwsza taka okazja już 12 lutego!

12 lutego w godzinach popołudniowych odbędzie się kolejna Otwarta Pracownia Plastyczna. Tym razem w klimacie walentynkowym, ale już dzisiaj rezerwujcie sobie czas na marzec, bo wtedy odbędzie się wyjątkowa, bo podłączona do miejskich obchodów Dnia Kobiet edycja. W tym samym dniu wystartują zapisy elektroniczne na pierwsze najnajowe Bajkobranie w tym roku, ceramiczne warsztaty dla dzieci oraz młodzieży i dorosłych, a także na rodzinne warsztaty stolarskie i zajęcia dla maluszków (Okruszki i Kolorowe Maziaje) na dni 12, 13, 15, 19 stycznia.


Wydarzenia