Centrum Kultury Dziecka

Wielkanoc 2023 tuż,tuż!
13
mar

Wielkanoc 2023 tuż,tuż!

Już 13 marca uruchamiamy zapisy na tradycyjne, przedświąteczne gotowanie. Dla dzieci powyżej 7 roku życia w ramach Kulinarnej Wyprawy Dookoła Świata oraz dla zespołów rodzinnych, które będzie pierwszą Kreatywną Kuźnią Familijną tego roku.

Ostatni weekend marca będzie bardzo intensywny, ponieważ poza wielkanocnymi kulinarnymi niespodziankami czeka nas także Bajkobranie. Ponownie w swoim domu tkacza będziemy gościć grupę O!Teatr kierowanym dla dzieci starszych. Tym razem z interpretacją słynnej książki Janusza Korczaka o przygodach, a właściwie trudach Maciusia, chłopca, który został królem. Zapisy elektroniczne dostępne będą od 20.03

W tym roku święta Wielkiej Nocy przypadają już w pierwszej połowie kwietnia, dlatego też naszą Kreatywną Przestrzeń organizujemy już 2 kwietnia! Nie zabraknie ciekawych rękodzielniczych warsztatów, występu najmłodszej grupy Zespołu Pieśni i Tańca "Boruta", a także uwielbianej przez Wasze dzieci zabawy "Na tropie wielkanocnych jajek". Na to BEZPŁATNE wydarzenie zapraszamy dzieci w różnym wieku. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy, co oznacza, że może być tłoczno i trzeba będzie poczekać np. w kolejce do zabawy lub warsztatów.


Wydarzenia

  • 02
    kwi
    Początek: 10:00 - Koniec: 13:00
    Kreatywna Przestrzeń Wielkanocna 2023