Centrum Kultury Dziecka

Wiosna 2023
11
kwi

Po świętach w CKD nie ma nudy! Już 11 kwietnia, we wtorek startują zapisy elektroniczne na wiele naszych zajęć:

Od godziny 09:00 startują zapisy na zajęcia dla maluszków z Justyną Manikowską na pierwszy po świąteczny tydzień. Korzystajcie póki zajęcia są we wtorki oraz czwartki! Niestety od maja tego typu zajęć będzie mniej i będą odbywać się raz w tygodniu.

Od godziny 12:30 będziecie mogli Państwo zapisywać się Państwo na kolejną Kreatywną Kuźnię Familijną. Tym razem w ramach warsztatów stolarskie, które odbędą 22 kwietnia. Prowadzący zajęcia Wojciech Walczak zaproponuje Wam stworzenie skrzyni na rodzinne skarby.
Dokładnie o tej samej godzinie uaktywnią się zapisy na kolejne warsztaty kulinarne dla dzieci powyżej 7 roku życia w ramach Kulinarnej Wyprawy Dookoła Świata. Ponownie sięgamy po inspiracje z literatury dziecięcej. 21 kwietnia gotowanie zapowiada się dosłownie magicznie! Dokładniej w stylu Alicji z krainy czarów ;)

Nieco później, bowiem o 13:00 uruchomione zostaną zapisy elektroniczne na ostatnie Bajkobranie dla NAJ NAJów w tym sezonie, które planujemy już 16 kwietnia. Spektakle dla dzieci od 1 do 5 roku życia to była jedna z naszych nowości w bieżącym sezonie kulturalnym i samym nam jest ciężko uwierzyć, że Teatr Atofri na pewien czas zamyka ten rozdział.

Przypominamy, że nadal mamy wolne miejsca dla klas I-III na seanse na 11 edycję O!PLA. Bezpłatne, niszowe seanse niszowych polskich animacji dla dzieci w wieku szkolnym odbędą się w drugiej połowie kwietnia.


Wydarzenia

 • od 14
  maj
  do 30
  lis
  Początek: 16:00 - Koniec: 00:00
  Bajkobranie: Teatr Fuzja "Ciocia Jadzia"
 • od 08
  maj
  do 30
  lis
  Początek: 13:00 - Koniec: 00:00
  Zapisy elektroniczne na Bajkobranie